Gelinlik yırtıldı gelin çıplak kaldı

Konu, 'Konu Dışı' kısmında CEREN tarafından paylaşıldı. Okunma: 31806 | Cevaplanma: 30

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >
    Nikah sırasında gelinliği yırtılıp göğüsleri görünen talihsiz genç kadın, terzisine 40 bin YTL'lik tazminat davası açtı.Adının açıklanmasını istemeyen talihsiz kadının avukatı Alberto Figone, 'Müvekkilimin hayatının en güzel günü, en kötü gününe dönüştü. Yaşadığı utançtan terzisini sorumlu tutuyor ve tazminat talep ediyor' diye konuştu.
    Roma'da meydana gelen olayda gelinin sinir krizi geçirdiği, telaşlanan rahibin ise nikahı apar topar kıydığı belirtildi. Utancından davetlilerin tebriklerini kabul edemeyen ve fotoğraf çektiremeyen gelin, yaşadığı bu kötü olay için terzisine dava açtı.

:mahcup::mahcup:ALLAH korusun

2. suçu sadece terzide aramak yersiz ama yinede doğru karar vermiş.... evlenen bayan bir kere gelinlik giyiyor..
  3. resimdeki gelinlik ise şasırmamak gerekiyor.:)
  4. elbetteki resimdeki gelinlik değil o sadece olesıne bi resim :oke:
  5. hmm kötü bir durum tabi insanın en gzl gününün rezil bi hale gelmesi :(
  6. kötü bi anı kalmıştır ona :ehe
    yazık
  7. çok kötü bi anı olur
  8. çok kötü olmuş allah kimsenin başına vermesin
  9. :D zor bi durum :D
  10. rahip kötü olmuştur yawww...:ehe
  11. yazık olmuş gecesi berabat

12. :ehe :kop:
  13. Çok kötü bir durum
  14. nasıl yani bu mesajın altında birşey var ama neyse:allalla: ben anladım ama anlamayanlar var.:ehe
  15. benden bu kadaar artık kadir yawww.anlayanlar anlamayanlara anlatsınn...:ehe
  16. bakın arkadaşlar. turgay demek istiyorki .............................:ehe
  17. nasıl yanı bişey var ben anlamadım:hmmm
  18. al işte. bela geliyorum demezzz...:ehe
  19. yazana sor bence belki ben yanlış anladım, içim fesatmı ne:allalla:
  20. ewet bi acıklama beklıyoruz cannnn:pro:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.