1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Gasptan Korkunç GörüntüLer !! (Video)

 • 2 Ağustos 2008
 • 12517 Okunma
 • 2 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Sokak ortasında yakaladıkları vatandaşı öldüresiye dövdüler, bayıltıp kafasını tekmelediler.


  < Resmi açmak için tıklayın >

  Yaşları 17 ile 20 arasında değişen biri genç kız 4 gaspçı, 27 yaşıdaki bir adamı sokak ortasında döverek bayılttı. Daha sonra 18 yaşındaki genç kız adamın ceplerini ararken, diğer gençler baygın yatan adamın kafasını acımasızca tekmelemeye devam ettiler.  < Resmi açmak için tıklayın >

  Gaspçılar daha sonra koşarak olay yerinden uzaklaştı. İngiltere'nin Manchester şehrinde meydana gelen olayda, genç adam şans eseri hayatta kaldı.


  < Resmi açmak için tıklayın >

  Kameraya takılan görüntüler yardımıyla suçlular yakalandı ve yargı önüne çıkarıldı. Gemma Stafford(18) 1,5 sene, Andrew Harbourne(20) 4 sene, Joshua McErlean(19) 4 sene ve adı açıklanmayan 17 yaşındaki diğer gaspçı da 1,5 sene hapis cezası aldı.   

 2. Bunları buldular ya hapishaneye atacaklar polislerin kullandığı jopu alacaklar sonra hizaya sokacaklar daha sonra üstüne ..........:@ Küfür edecem ama olmuyor işte burda...Allah alayınızın belasını versin....:@ Yada aslanların oldugu kafese atacaklar bunları..
   
 3. adiLer. o adam bi dişLi bi$i cıqsaydı öLe 2 dk da bayıLmayıp bi qüzeL dövseydi onLarı 4-5 kişiye karşı 1 kişi :@ ve de o iLk çıkan beyaz pembeli kadın fln onlar kaçtıktan sonra nerde ?
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/07/2016 - 03:14