Garmin Mobile XT v5.00.50__ 2012.04 Turkiye Haritası s60v3

Sponsorlu Bağlantılar

aymaviolsa

Üye
    Konu Sahibi
Garmin Mobile XT v5.00.50__ 2012.04 Turkiye Haritası s60v3
  • Beğen
Tepkiler: askamer, mutuysn, djnokıa95 ve 4 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: aymaviolsa

aymaviolsa

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ediyorum..

eyubefe

eyubefe

Üye
sağolsın dostummm.tşk.

skygurkan

Üye
Ben Nokia C5-03 telefonumda kullanıyorum. Gayet güzel çalışıyor ama haritayı üstten görünüş modunda yakınlaştırma sırasında 'çiziliyor' yazısında donuyor. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Sanırım hafıza-işlemci birşey kaldırmıyor bu kısmı.. Bu sorun olup ta çözen var mı arkadaşlar..

PCDELİSİ(R)

Üye
yahu ben ilk yüklediğim sürümün haritasında bulduğum yerleri burada bulamadım. İstanbul da bir yer bulmam lazım bu ağustosa kadar. Programla gelen sürümde çok eksiklikler var ama (bazı köyler,yeni alışveriş merkezleri...) en azından aradığım yeri buluyor. Ben bu haritayı kurunca yeni bir sürü yer geldi ama aradığım yer silinmişti. indirdiğim dosyayla eski harita dosyası aynı olduğu için yeniyi eskinin üzerine yazıyor; haliyle benim eski harita gidiyor. Acil çözüm bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim...

furkan ulu

furkan ulu

Üye
çok teşekkür ederim

Muammer52

Üye
teşekkürler

mmozbilen

Üye
Elinize sağlık.

by_bozkurt

Üye
link ölü yenilermisiniz.

• Beğen
Tepkiler: theozgur66

Coolwhisper

Üye
arkadaşlar, 2012.10 haritası çıkmış, paylaşabilecek olan var mı? internette aradım ama bluamadım. bende şuan 2012.04 var, istanbulda bazı adresleri ve yolları yanlış gösteriyor ve tarif ediyor. Cihaz Nokia N82 ve Nokia E71

buldog

buldog

Üye
arkadaşlar 2012.04 haritayı yükleyen arkadaşın linki silinmiş.Sizin elinizde var.Yorumlarınızdan belli.O kadar isteyen var neden paylaşmıyorsunuz.Bu mu paylaşımcılık ve forumculuk.Yazıklar olsun demekki bencillik te bu siteye hakim olmuş.Yazık yazık yazık..........................

kocerisa

Üye
Linke çareee

ProKiller7

ProKiller7

Üye
Elinde 2012.04 haritası olan link atabilir mi acaba ?

Üst Alt