Garmin Mobile XT on Nokia touch screen devices [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic]

Sponsorlu Bağlantılar

Cengizt

Cengizt

Üye
:megafon:Her sey Vatan icin :oke:

m_kaymaz

Üye
slm millet bende 5800 aldım 3 ay kadar oldu 2. el aldım yabancıdan değil komşumdan aldım wifi üzerinden yazılım güncelledim ovi maps 3.01 gibi bi yazı çıktı onuda yükledim nolcaksa olsun die bide baktımki lisans sorunu olmadan navigasyon sahibi oldum bi deneyin tavsiye ederim ben denedim bütün özellikleri çalışıyo

jajha0685

Üye
arkadaşlar reis in sitesindeki gibi sorunsuz kurdum fakat..garmini açınca uyduya bağlanıyor dioyo haritada ama görüntü bir türlü gelmiyor..ücret ödemeden navigasyon başlığındaki ayarları yaptım..
ondan kaynaklı bir sorun olabilir mi acaba???

fenerforce@hotm

Üye
Ben Garmin'i sorunsuz bir şekilde tüm özellikleriyle birlikte telefonumda kullanıyorum. Hatta yeni sürümü çıktı (500.40) güncelleme yaptım ve bir sorun yok. Nasıl yüklenildiğe gelince " " yeni sürümü içinse " " tıklayın. Amacım bir sitenin reklamını falan yapmak değil, fakat kaynağa saygı açısında link şeklinde verdim yanlış anlaşılmasın.

arkadasım saol zahmet edip yardım ettigin için ama bu linkte deniz araçları için navigasyon sistemi cıkıyor ve oda ücretli birde ben bu garmini birşekilde kurdum bendede ayni sorunlar oluyor ve bunun için harici gps mi lazım 5800 kullanıyorum blue toht acmamı istiyor program:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

slm millet bende 5800 aldım 3 ay kadar oldu 2. el aldım yabancıdan değil komşumdan aldım wifi üzerinden yazılım güncelledim ovi maps 3.01 gibi bi yazı çıktı onuda yükledim nolcaksa olsun die bide baktımki lisans sorunu olmadan navigasyon sahibi oldum bi deneyin tavsiye ederim ben denedim bütün özellikleri çalışıyo

dostum sadece yürüyüş navigasyonu çalışıyor o sekilde otomobil yani sür secenegini kullanamıyorsun sadece yürü secenegini kullanıyorsun ve lisansında 1 seneligi 21 tl aslında okadarda pagalı deil

fanatik01

Üye
ekteki dosyayı nereye atıyoruz bilgi lütfen

gurhan36

Üye
Ben Garmin'i sorunsuz bir şekilde tüm özellikleriyle birlikte telefonumda kullanıyorum. Hatta yeni sürümü çıktı (500.40) güncelleme yaptım ve bir sorun yok. Nasıl yüklenildiğe gelince " " yeni sürümü içinse " " tıklayın. Amacım bir sitenin reklamını falan yapmak değil, fakat kaynağa saygı açısında link şeklinde verdim yanlış anlaşılmasın.

Selam bu bendekinden de eski nasıl oluyor bende ki 5.40 değil 5.50 yalnışlık olmasın sakın

arkadasım saol zahmet edip yardım ettigin için ama bu linkte deniz araçları için navigasyon sistemi cıkıyor ve oda ücretli birde ben bu garmini birşekilde kurdum bendede ayni sorunlar oluyor ve bunun için harici gps mi lazım 5800 kullanıyorum blue toht acmamı istiyor program:hmmm

dostum sadece yürüyüş navigasyonu çalışıyor o sekilde otomobil yani sür secenegini kullanamıyorsun sadece yürü secenegini kullanıyorsun ve lisansında 1 seneligi 21 tl aslında okadarda pagalı deil

Selam bu bendekinden de eski nasıl oluyor bende ki 5.40 değil 5.50 yalnışlık olmasın sakın

heroman33

heroman33

Üye
biraz açıklama yapsan çok iyi olurdu. hiç bir şey anlamdım. benim 5800 da garmin v.5.00.50 i yükledim normal kullanıyorum bazen programdan atıyor ama genel olrak çok iyi çalışıyor. başlıkta on nokia touch screen devices yazdığı için farklı bir şey zannettim.

almora_

Üye
ya ben garmini kurdum telefonuma haritaları falan indirip ancak uygulamalar>gmobilext ye dokunduğumda menü : güvenlik nedeniyle dosya çalıştıralmıyor diyor

ya ben dediğinz gibi yaptım haritayı garmin klasörünün içine atıp ordan telefonuma attım. telefonumda dosya yöneticisinden garmin mobilext.sis i yükledim uygulamalara gmobilext yi açmaya calıştığımda açılmıyor güvenlik nedeniyle dosya açılamıyor diyor

chelsea_71

Üye
arkadaşlar iki dosya halinde geldi nasıl yüklicez

5800xm60

Üye
şimdi denicem garmin i navigasyon kullanmadim hic telfnum 5800xm blue ver 40 s60 bi deneyelim bakalım sertifika aldim son surumude yukledim telfon yeni yeni hosuma gitmeye basladı bide ucretsiz nav. halledersem tamam arabayla calısdıgım ıcın nav. lazım oluo adres bulmaya ins. olur site sahane herseyimi bu siteden hallediyorum emegi gecen herkeze tesekkurler...

kutlay1992

Üye
başka program yok mu bu sitede ?

mehmet0605

Üye
5800 da zaten özel bi hak tanındı sınırsız navi.. ama uzerinde yuklu olan deil maps.ovi ovi maps indir sınırsız lisans

cece28

Üye
arkadaşlar mrb

nokıa shoplardan artık ücretsiz program yükleterek navigasyonu kullanabiliyorsunuz
bilginize

murat23351

Üye
nokia shoplara gidip ücretisiz nokia ovi maps yüklemeye gerek yok. çünkü 1 kendin de yükleyebilirsin 2. ise bu nokia ovi maps 5 kuruş etmez detay hiç yok.. geriye ozaman sadece garmin kaldı.bide garminin 2010 haritasınıda indirip kursanız şayet her noktayı gözünüzle görebilirsiniz...

deniz bey

deniz bey

Üye
bakaım olacakl mı kardessssssssssssss

ridvan1981

Üye
tskler emeginize

kiremin

Üye
niye okumuyor lan ne biçim bişey program bu prezeciler trakler

snlbz

snlbz

Üye
arkadaşlar emeği geçen herkese teşekkürler. biraz zorlansamda kurdum çalışıyor.

yeb93

Üye
arkadaşlar lutfen yardım edin ...

Üst Alt