Garmin Mobile XT on Nokia touch screen devices [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic]

Sponsorlu Bağlantılar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Garmin en süperi .türkiye yarım olmayan topografik harita bulan varmı?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Türkiye topografik haritasının yenisi yakında çıkacakmış.İnşaallah.

gv260ea

Üye
teşekkürler

cakko59

Üye
:oke:arkadaşlar ben narcissustr arkadaşımın verdiği linkleri kullanarak yükledim sorunsuz çalışıyor çalıştıramayan arkadaşlar sw.unl dosyasını kopyalarken dikkat edin kopyalama türü tüm dosyalar olmalı :oke:

sekobaba18

Üye
Nokia maps 2.0 5800 uyumlu sürümu yok mu

aa-tolga

aa-tolga

Üye
5800 da bazı temalar gps alıcısını uydu bağlantısı yaptırmıyor.Temayı silince problem kalmıyor.

cakko59

Üye
tüm paylaşımlar için teşekkür ederim ama bu haritayı nasıl güncel olarak tutacağız

adajyo435

Üye
arkadaşlar ben de 5800 var dediklerinizin hepsini yaptım ama no map yazıyor sorun nerde aceba bi yardım edebilir misiniz

benmali

Üye
sagolasın kardeşim, umarım çalıştırabiliriz. umutlandım tekrar :)

karakafa81

karakafa81

Üye
Cok Tesekkürler sorunsuz calisiyor :oke:

kurti53

Üye
slm arkadaslar 5800 kullanicilarina iyi bir navigasyon programi var sygic mobile 7.71 bu programi dun indirip tlf kurdum gördüm ki garminden kat kat daha iyi daha düzgün calisiyor hem öyle karmasik bir kurulumuda yok cok basit sadece dosyalari tlf hafiza kartina kopyaliyorsun ve kuruyorsun emin olun garminden daha güzel bir cok avrupa ülkesinin radarlarida mevcut http://www.maxicep.com/s60-3rd-harita-gps-navigasyon/sygic-7-71-final-03-2009-maps-215975.html indirdiginiz dosyada ``SM771FINAL`` adinda bir dosya var onun icindeki ``drive,maps,res, setupsymbian`` klasörlerini oldugu gibi hafiza kartina atin ve kurulum sitemizde gayet güzel bir sekilde anlatilmistir ordanda yardim alabilirsiniz. bu programi bize bulan arkadaslara tesekür ederim.. basarilar

nik82

nik82

Üye
Selam maxıcep dostları eger 5800 kullanıyorsanız sizin icin en iyi harita programı garmindir.5800 gps konusunda kesinlikle mükemmel ,kötü diyenlere katılmıyorum.yapmanız gereken tek sey konumlama icindeki konumlama sunucusunu kapalı yapmanız ve garmini eksiksiz yüklemeniz.

monozxr1

monozxr1

Üye
eksiksiz yüklemek derken? eksik yükleyince çalışıyor muydu?
konumlama sunucusunu kapatırsan 5 saatte bağlanamazsın garmin ile :nono:

nik82

nik82

Üye
konumlama sunucusu kesinlikle kapalı olmalı arkadaslar:oke:

aybek

Üye
ben gayet iyi kullanıyorum ve ısımede yarıyor herhangı bırsorunla karsılasmadım... 5800 xm kullnıyorum n95 de sorunsuzduu

nik82

nik82

Üye
Arkadaşlar 5800 gps sorunu sadece konumlama yöntemlerinden konumlama sunucusunu kapatın hepsi bu herkese kolay gelsin

mehmet212121212

Üye
sagol ama link nerde

kurti53

Üye
arkadaslar cepte navi olayinda denemdigim program kalmadi diye bilirim en iyiler arasinda basta nokia nin kendi navisi ardinda 5800xm sygic 7.71 final + 03.2009 maps derim gayet basit bir kurulum ve bu cok önemli avrupa ülkeleri icin radarlar mevcut ve haritalar cok güncel garminde güzel ama kurulum o kadar karmasik ki insanin gidecegi yere yaya gidesi geliyor bu isin sakasi bence saygic derim... saygilar

draw1907

draw1907

Üye
garmini burada yazanlara göre 5800 XM'e kurdum çok güzel çalışıyor hiç sorun yok ama
Eksileri çok:

- Geç Algılama var (Araba ile kavşaga geliyosunuz o sonradan geliyor)
- Yer imleri cok az (İgo da felan yerlerin isimlerini varsa telefon numaraları felanda var ama Bunda az hatta yok )
- harita biraz eski (yolda gördüğüm yerlerin bi kısmı haritada yok)
- Köprüler üst geçitler olabilirdi (Elde bu var heralde)
- Ndriver daha iyiymiş ama ben yüklemesini becermedim kolay gelsin:)

Üst Alt