Garmın 2008.10 turkıye harıtası !!!

Sponsorlu Bağlantılar

selimcan98

selimcan98

Üye
Paylaşım için teşekkürler

cengizozdemir01

Üye
2008-10 haritasının linkinde problem var yenisini atabilirmisiniz.

adakaya1994

Üye
pnaya yüklesem çalışırmı acaba uzantısı nedir?

viper_engerek

Üye
bunları kullanan tüm arkadaslarım adına paylasım ıcın tesekkur ederim.... emege saygı.

semoli34

Üye
birde link çalışsa

DOGUBEYY1

Üye
bende bu programı kurdum ama arkadaşın dediği gibi bir eksiklik var nedense

muhabbet03

Üye
linkler neden ölu arkadslar

İSMAİL03

Üye
Tesekkurler.Nereye adresler calısmıyor bu haritada problemi cözen varmı.
HARİTAYI YÜKLEDİKTEN SONRA BİK DEFAYA MAHSUS İNTERNETLE UYDUYA BAĞLANMAN GEREKİYOR. ODA OLMAZSA YENİDEN KUR VE YÜKLE KARDEŞİM. BENDEDE NOKIA 6220 İ VAR SADECE SORUNUM BAZEN KASIYOR.
:oke:

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
yararlı bir paylaşım saol..

dt_bulut

Üye
uye yaptırmadan linkleri gostermiyorsunuz ama linkleriniz öle

paix1984

Üye
ya arkadaşlar benim telefonum haritaları algılayamıyor hairta dosyasında ? var ben ne yapacaığım bir yardımcı olabilirmisiniz?

motomz

Üye
arkadaşlar ben 1 senedir kullanıyorum bu garmini hiç bi sorunum yoktu ve city navigator europe nt 2010.30c haritasını kullanıyordum telefona format attım versiyon yükledim tekrar yükledim çalışıyordu gene ama en son yazılım güncelledikten sonra defalarca yükledim no map dior adreslere giriyorum detaylı haritalar gerekli uyarısı veriyor çalışan harita çalışmaz oldu ama hafıza kartını 5800 dan garmin nüvi cihazına takınca cihazda gayet düzgün bi şekilde çalışıyor telefna takınca gene yok kafayı yicem artık ne yapmam gerkeiyo ayrıca telefondayken harita ayarları kısmında haritayı görüyo yani böle bi harita oldugunu kabul ediyo ama çalıştırmıyo