Garantili Faturalı Nokia 5320 Xpress Music

Sponsorlu Bağlantılar

placebooms

Üye
    Konu Sahibi
Garantili Faturalı Nokia 5320 Xpress Music
Sıfır ayarında garantili kutulu full aksesuarlı Nokia 5320 telefonumu yine bir Apple iphone alabilmek için satıyorum... Fiyat 375 sondur... Apple iphone 2g 8gb telefonla takas olabilir...

lazyboy

lazyboy

Üye
media markette 1 hafta önce 352 ytl idi sıfırı:oke:

lazyboy

lazyboy

Üye
Anlamıyorum sözüm sadece bu arkadaşa değil piyasa yoklaması yapmadan cihazlarına fiyat biçiyolar önemli olan senin kac paraya satttığın değildir alıcıların sattığın ütüne ne kadar verdikleridir

placebooms

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kim ne kadar vermiş pekte önemsemiyorum açıkçası... Yani orda bu kadar muhabbetleride beni sıkar çünkü verecek cevabım ''o zaman oradan alacaksınız'' olacaktır... Ben cihazı aldığımda fiyatı 465 Liraydı.... Şimdi Bir internet sitesinde bir insanın cihazı 250 liradan satıyor olması benim çokta umurumda değil açıkçası... :) herkese iyi forumlar... Ve ayrıca piyasa sorgulaması yapmadın deme sayın Lazy......Sadece bu siteyle ilgili değilim... piyasanın içindeyim yani...

lazyboy

lazyboy

Üye
iyi o zaman :oke: ben sadece bu fiyata satamayacağını belirttim iyi satışlar

60gençlik

Üye
yha arkadaşlar telefon öyle böyle deil aldım şimdi hiç ama hiç pişman değilim : )

egzama

egzama

Üye
o zaman öylesi uçuk fiyatlardan fouma ilan bırakmayacaksın kardeşim gidip elden KAKTIRICAKSIN birisine !

--------------- Ekleme ---------------

50 mesaja tamamlamam gerekiyor

--------------- Ekleme ---------------

50 mesaja tamamlamam gerekiyor

ftb12

Üye
arkadaşlar konunun yeri değil ama nereye açacağımı da bulamadım...yaşadığım şehirde 1 tane 5320 2.el bulabildim eylül 2008 de teknosadan alınmış garantisi dewam ediyo fazla kullanılmamış sadece kabını değiştirsek olabilir ama değiştirmeden de kullanılabilir...neyse fiyatı 280 diyolar 6233 ümü de 140 a sayıyolar hafıza kartı aksesuar pazarlık ws ile benim ödiyceğim miktar sadece telefon için 130 tl. fiyat uygunmudur??? yorumlarınızı bekliyorum...

Üst Alt