Gangstar Vegas v1.3.0o

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Gangstar Vegas v1.3.0o
Beğenilen serbest dünyalı aksiyon oyununun son bölümünde Günahlar Şehri'nde tehlikeli yeni bir yolculuğa atıl!

Eğlenceli, sürükleyici ve çılgın silah savaşlarına hazırlan!

* Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler nedeniyle oyun cihazına indirildiğinde 2.5 GB yer kaplar. Android 2.3 ve üzeri gerektirir. *

Yenilikler:
- 7 GÖREV: Yeni bir hikayeye başla ve uzaylıların ardındaki sırrı ortaya çıkart!
- 3 TEKRARLANABİLİR GÖREV: Uzaylıların üssüne sızıp teknolojilerini çal.
- 12 SİLAH: Bu yüksek teknolojili silahlarla insan olmayan herkesi kızart veya atomlarına ayır.
- KOSTÜMLER: İnsanı (ve uzaylıyı) insan yapan giysileridir. Kafana göre giyin.
- 9 ARAÇ: Birçok uzaylı aracıyla Vegas'ın üstündeki yıldızlara karış.
- JETPACK GERİ DÖNDÜ: Genel istek üzerine oyuna jetpack ekledik!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: uqurykn

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan google play hizmetlerini desteklemiyor

bu hatayı alan varmı

caphuscha

caphuscha

Üye
BENDE DE AYNI HATA VAR

turancen

turancen

Üye
Şu oyuna bir türlü ısınamadım :D

caphuscha

caphuscha

Üye
Beğenilen serbest dünyalı aksiyon oyununun son bölümünde Günahlar Şehri'nde tehlikeli yeni bir yolculuğa atıl!

Eğlenceli, sürükleyici ve çılgın silah savaşlarına hazırlan!

* Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler nedeniyle oyun cihazına indirildiğinde 2.5 GB yer kaplar. Android 2.3 ve üzeri gerektirir. *

Yenilikler:
- 7 GÖREV: Yeni bir hikayeye başla ve uzaylıların ardındaki sırrı ortaya çıkart!
- 3 TEKRARLANABİLİR GÖREV: Uzaylıların üssüne sızıp teknolojilerini çal.
- 12 SİLAH: Bu yüksek teknolojili silahlarla insan olmayan herkesi kızart veya atomlarına ayır.
- KOSTÜMLER: İnsanı (ve uzaylıyı) insan yapan giysileridir. Kafana göre giyin.
- 9 ARAÇ: Birçok uzaylı aracıyla Vegas'ın üstündeki yıldızlara karış.
- JETPACK GERİ DÖNDÜ: Genel istek üzerine oyuna jetpack ekledik!

oyundaki hatayı nasıl giderebilriz?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kasma Ve Takılmalar Var Güncelleme Lazım Oyundanda Atıyor Arada Bir Ama Oynayan Oynar Yinede Teşekkürler

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
@ANIL Kardeşim...
""Cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan dosyaları desteklemiyor""
Deyip oyundan atıyor yardım... 1.5 saat bunu indirmekle uğraştım :mad:
:mad: :mad:

Serhan

Serhan

Üye
@By FSK :mad: ? :D Teşekkürler @ANIL

halo21

Üye
apk linki kırık arkadaslar

NEXUS

NEXUS

Üye
:tşk:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
hata alanlar obb dosyasının uzantısının ismini (patch.13031.com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM.obbk) yapın yani sonuna atıyorum k ekleyin oyuna girin oyun acıldıktan sonra k yi silin tekrar oyunu baslatın

0MG90

0MG90

Üye
:tşk:

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.

v for

Üye
Indirrelimmi Indirmeyelimmi ??

katet766

Üye
"Cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan dosyaları desteklemiyor""
Acil yadım lütfen

turancen

turancen

Üye
Partları indirdim bir sefer yükledim, tık diye açıldı oyun, eski versiyona göre tıkanmalar kalkmış ve ufo bölümleri gelmiş, hileside çabası :D onlarca araç ve silah alıp geliştirdim :) saolasın

Bu arada telefonum s2

katet766

Üye
@ahmetkartal kadeş"Cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan dosyaları desteklemiyor hatası için yadım edermisin

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
@ahmetkartal kadeş"Cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan dosyaları desteklemiyor hatası için yadım edermisin

sdcard→Android→obb→ com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM→ patch.13031.com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM.obb bu dosyanın sonunu patch.13031.com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM.obba yap oyuna gir aynı hatayı vercek evet de oyuna gir oyun acıldıktan sonra tekrar düzeltirsin

bu program dan yapabilirsin