Gangstar Rio GALAXY W Sorunuz ÇALIŞTIRILDI İÇERİ

Sponsorlu Bağlantılar

ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
Gangstar Rio GALAXY W Sorunuz ÇALIŞTIRILDI İÇERİ
Gangstar RIO City Of Saints 1.1.3 Samsun Galaxy WONDER DENENDİ SORUNSUZ OYUNDAN ATMA V.B YOK
ARKADAŞLAR ARKADAŞIN ESKİ SAMSUNG TELEFONUNDAN ÇEKTİĞİM İÇİN RESİM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ BİRAZ AZDIR VİDEO EKLEYECEĞİM YAKINDA [TARİH NERDEN GELDİ BİLMİYORUM AMA YANLIŞ ARKADA BİLGSİYARDA KONU AÇIYORUM :D]

İNDİRME LİNKLERİ [NOT ALINTIDIR.]
APK DOSYA BOYUTU: (8 MB)
APK DOSYASI:

ZIPPYSHARE LİNKLERİ[SORUNSUZZZ TEST EDİLDİ VİDEO EKLİYECEĞİM]:

ALTERNATİF[TEST EDİLDİ SORUNSUZ OYUNDAN ATMA V.B YOK]:

ŞİMDİ GELELİM YARDIMCI PROGRAMLARA [NOT:BUNLAR OLMADAN AÇILMAZ]
Uygulamamızın adı: DirectoryBind [NOT:ALINTIDIR]
Site yasaksa Onay Aşamasında Silinebilir

xda sitesindeki elemanlardan birisi yapmış konusu da şurda:

xda'daki konudan da resimlere bakarak anlayabilirsiniz zaten kullanması çok basit. menü tuşundan "+" işaretini seçiyoruz ve iki kutudan birisine datanın olması gereken esas adresini giriyoruz diğerine de datanın olduğu external_sd bölümünün adresini giriyoruz ve tamamlayınca soldaki disket tuşuna basın yeşil yanacak, altta da On Off ayarı On yaparsanız oyununuz harici kartınızla da çalışacaktır

kafaya koymuştum bunu çözmeyi ve nihayet çözdüm bugün yaa, güzel oldu ama artık telefon hafızasında sadece apk dosyaları ve uygulama dataları durur. oyun datalarını müzik film vs hep hafıza kartına atarım böylece hafıza kartı bir işe yarar telefonun yükünü ce almış olur

İndirmek için:

NOT: Telefonunuzun ROOT'lu ması gerekiyor...

2.Cİ UYGULAMAMIZ [HeroAta İsimli Kardeşime Teşekkür Ederim Bu Uygulamayı Paylaştığı İçin][NOT:ALINTIDIR]
Kerneliniz Swap Destekli Olacak Cm9 desteklidir[Galaxy W].Programı açıyoruz öncelikle yukarıdaki 2 tikide kaldırıyoruzki swap belirtelim. İşaretli değilse ellemeyin. Şimdi buraya kaç mb swap istediğini soruyor. Hemen swap değerimizi veriyoruz. Mesela ben 1098 verdim. Tabi sizin yapmanızada gerek yok aslında sadece optimal butonuna tıklamanızda yeterli. Sonrasında yukarıdaki 2 tikide işaretliyoruz. Swap alanı oluşturulmaya başlıyor.
Resimli anlatım:

Write speed doğru göstermiyor endişelenmeyin ama yinede yazma hızınız bir nebze olsun düşücektir.

Buda swapin kullanildigina dair ekran goruntusu:

Arkadaşlar tavsiyem fazla abartmamanızdır çünkü yazma hızı düşecek. (swap kapanınca eski haline dönüyor.)

Link:
http://www.sendspace.com/file/5rrcnl​

• Beğen
Tepkiler: Portagas

By_torque

By_torque

Üye
kardeş birincisi android in eski sürümlerinde sd kart ile externalın oyun dosyası için yol göstermesini sağlar bunu depolamada seçenekler deyip tık attıktan sonra yeniden başlatarak çözebilirsin 2.si ise telefonu hızlandırır ki galaxy w normal şartlarda bu oyunu kaldırır :D yanlışım varsa düzelt

• Beğen
Tepkiler: muslumcu46
ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
kardeş birincisi android in eski sürümlerinde sd kart ile externalın oyun dosyası için yol göstermesini sağlar bunu depolamada seçenekler deyip tık attıktan sonra yeniden başlatarak çözebilirsin 2.si ise telefonu hızlandırır ki galaxy w normal şartlarda bu oyunu kaldırır :D yanlışım varsa düzelt
Ben böyle Çalıştırabildim normal şartlarda açmıyordu ama denemende fayda var

smh60

smh60

Üye
Kasma varmı

• Beğen
Tepkiler: ishak388
Kerim.

Kerim.

Üye
gercekten ugrasmissin emegine saglik:good:

• Beğen
Remember Me

Remember Me

Üye
emeğe saygı :oke:

• Beğen

GmBatuhan

Üye
Bence kasıyor yinede bir denemeliyim annemin telefnunda.

• Beğen
ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim zaten 1.1.3 sürümü galaxy w de kasma yok diğer telefonlar zaten açar

Üst Alt