Gamze Özçelik İlk Kurban Değilmiş

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında MagNum tarafından paylaşıldı. Okunma: 24866 | Cevaplanma: 24

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Gamze Özçelik’in tecavüz suçlamasında bulunduğu Gökhan Demirkol’un bilgisayar ve cep telefonlarında yapılan incelemelerde yeni ve şoke edici görüntülere rastlandı. Bilirkişi ve Adli Tıp yetkilileri, Gökhan’ın bilgisayarında daha önceki sevgililerinden M. ile ilgili de aynı şekilde çekilmiş, uygunsuz görüntüler buldu. M.’nin çıplak vücudunun görüntülerini bile çeken Gökhan’ın bu fotoğrafları 30 civarındaki erkek arkadaşına e-mail yoluyla gönderdiği belirlendi. İnternet yoluyla eski sevgilisini de teşhir ettiği belirlenen Gökhan’ın fotoğrafları bununla da sınırlı değil. Ayrıca kendi çıplak görüntülerini de çeken Demirkol’un, bunları da cep telefonuyla arkadaşlarına gönderip, arkadaşlarından da aynı şekilde çıplak fotoğraflar aldığı ortaya çıktı.

Bu adam tam sapıkmış yawws :nono:

2. hade yaw ben gamze ozcelik kaytarmaya calisyo saniyodum... :wacko:

3. :off: :nono: ulan bunlarda erkekmi be

4. fantazili bi insanmis ;)

5. gene sinirleniyom bak
    beni gazlamayın yaww :off:

6. alistik artik daha beteride var :off:

7. allah sakınsın daha beterinden :ah:

8. insan sevgilisinin fotolarını veya özel hayatını başkalarıyla paylaşabiliyorsa dünyada ondan daha büyük şerefsiz yoktur :vur:
    yaw bu adam ileride namusuna nasıl sahip cıkar yaw nasıl :vur: şe..fsiz

9. serefsiz herif
    cezasi ne olcak bakalim

10. ne şerefsiz insanlar var

11. Ben hala gamze olayındakinin bu basketçi olacağını düşünmüyorum.. Adam göbekli yaw.. :wacko:

12. e basketcide iri yari bise zaten
    adam zaten basketi birakali baya olmus
    kilo almistir ;)

13. o yaa bundan başka mantıklı bir açıklama yok

1) Filmdeki gibi iri yarı
    2) Hemde filmdeki kadar gobekli

14. daa ne istion be kardes
    gibim adamin i yerini olcemeyiz ya

15. ayyy yorum bile yapmak istemiyorummmm :off: çok kötü bir durum sapık adam yaa :off:

16. adam tam anlamıyla manyak cinsi sapık tabirininde ötesinde bişey bu herif kızında başını yaktı.

17. :off: 8) bu konu hassas bir konu adamı şişler arkadaşlar ferd ahlakı olmaya bilir ama birde toplum ve bereber yaşama ahlakı var bence bunlar birileri tarafından ortaya cıkartılıyor kasıtlı olarak

birde bu camiadan bence %90 bu yollardan tanışıyor günahlarını almayalım da

18. en başta bunun kanı bozuk ve aileden böyle geliyor ruhende bozukluk içinde kendine güveni olmayan sapık ruhlu manyaklar.aslında daha farklı dilden konuşulur bunlarla ama burda yazamam :off: :off: :off:

19. bu konun cevap sayısı 50 yi bulur..sölemiş oluyum :DD

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.