[Gameloft] Dungeon Hunter 3 v1.0.6 S^1/S^3/Anna/Belle J2ME

Konu, 'Symbian^3 Oyunları' kısmında Ediz Yiğit tarafından paylaşıldı. Okunma: 6211 | Cevaplanma: 23

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

When the darkness awoke, evil flooded over the land of Gothicus.Uncover the mystery of the plot against your kingdom as you hack your way through large dungeons and ferocious monsters. Enjoy hours of excitement as you dive into the main story, accept side quests and collect innumerable items. Dungeon Hunter 3 is an epic adventure set in a dark fantasy world in the tradition of the most successful hack and slash RPGs.- An immersive dark fantasy atmosphere to isometric 3D graphics and stunning animations- Deep character customization: Choose from 3 classes with 2 specialization paths each- Over 100 items, weapons and pieces of armor to find or buy from the merchant- Thrilling hack and slash gameplay of real-time fights and a heavy dose of fun- Don't face evil alone; rally companions who will help you to save your world and your soul- The 5 faeries will help you in your epic mission by providing protection, power and advice

[Gameloft] Dungeon Hunter 3 v1.0.6 S^1/S^3/Anna/Belle J2ME - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

lemaynak, Rookie66, dust61 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler fakat dungeon hunter 2'den sonra bu java oyunu oynayan çıkarmı bilinmez :D
  3. cıkabulude cıkmayabülüde tesekkurler.
    Yigit315 bunu beğendi.
  4. J2ME görmeden önce olabilir mi dedim bi an, grafikleri görünce...:D
  5. dalgamı geciyorlar java oyun cıkartarak
  6. umutlanarak geldim java çıktı ya :( belleciler zaten oynayamıyor dh2
  7. DH3 gerçekten çıktı sandım bir an kalbim yerinden oynadı o kadar ki j2me yazısını farketmedim bile konuya dalarken. Ulan bu Gameloft'a gel de lanet okuma ya resmen alay ediyorlar symbian'la.
  8. Yok yok okumayın...Çok teşekkürler sayın moderatör.Grafikler iyi olmasa da en azından bizi DH3'le buluşturdunuz...
    CanKartaL bunu beğendi.
  9. J2ME ' yi görünce hayallerim suyun dibine battı .
  10. Bence bu oyun DH2'nin J2ME'si.Dungeon Hunter 2 de Rene ile işimiz bitmişti zaten ve canavarlarda aynı gördüğüm kadarıyla, Dungeon Hunter 3'te canavarlarda farklı ve tabiki oyunun kurgusu da öyle.Bence başlık DH2 J2ME olarak değiştirilmeli.
    Çok teşekkürler yine de dostum. :sarıl:
  11. Ganstar rio demonun da javası mağazaya gelmiş. İnşallah hdleri de çıkar. Yinede paylaşım için teşekkürler.
  12. Teşekkürler J2ME grafikler berbat :vur
  13. Tühh java oyunmuydu bu dedim HD çıktı herhalde
  14. 11 Levelde tıkandı dh2 yardım .d
  15. Teşekkürler paylaşım için ;)

iyi de oyunun orjinal adında, resimlerinde, oyunun içinde DH3 yazarken başlığı neden DH2 diye düzenlemek gerekiyor arkadaşım :D konusu serinin gelişine uygun olmasa da oyun DH3 :)
    Cihanî Sultan bunu beğendi.
  16. :tşk:
  17. bu ne be bende heyecanlandım ya
  18. Aynen İOS ve Android'e 3D süper grafikli oyunlar Symbian'a resmen bunlarla idare et diyor.
  19. iosta hd si bile beleş ya dalga geçiyor gameloft bizle:off:
  20. illa Android mi alalım yani !!!!
    almıyom XDDD
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.