Galaxy y 4.0 a Yükseltme

Konu, 'Samsung Android Donanım' kısmında 71serseri71 tarafından paylaşıldı. Okunma: 967 | Cevaplanma: 6

1. Galaxy y 4.0 a Yükseltme

Arkadaşlar bir galaxy y kullanıcısıyım android sürümü 2.3.6 bu işten çok sıkıldım bana yardım edecek arkadaslara şimdiden teşekkürler

Yazan: 71serseri71
  2. 4.0 versionu yok galaxy y nin en son surum 2.3.6

3. rom yukleyerek veya build.prop ayarlarini degistirerek 4.X yazabilirsin ama gercekte hic bise degismez yine galaxy y yine galaxy y.

4. arkadaşlar 4.0 indirdim ancak telefon açılmıyor galaxy y yazısında kalıyor

5. bende wonder kullanıyorum rom atınca Galaxy Wonder yazısında takılı kalıyor çözümü ne arkadaşlar bunun ?

6. Eski romu at

7. wipe data. wipe cache yapin hala acilmiosa rom atmaktan baska çare yok

Galaxy y 4.0 a Yükseltme konusuna benzer içerikler

1. Sony (Ericsson) Live With Walkman "WT19i" ICS (4.0)'a Yükseltme - İnceleme

Merhabalar. Yükseltmeye karar vermediyseniz bu basamağı atlayıp aşağı tarafı okumanızı öneririm. Öncelikle nasıl yükselteceğiz, onu bir yazalım. Bunun için kesinlikle PC Companion'u kullanmanızı önermiyorum. Çünkü hem sorun çıkıyor, hem de...
  2. sense 4.0 galaxy nexus a portlanmış

işte link ve video [ROM] [Sense 4.0] Galaxy Nexus ALPHA - xda-developers http://www.youtube.com/watch?v=Hw-K2iu_cmY
  3. Galaxy Y Telefonum Google' A Ait Sitelere Girmiyor

arkadaşlar galaxy y telefonum googlenun sitelerine girmiyor örnek youtube google play vs. gibi aynı wifiden giren bilgisaiayarım bunlara net giriyorlar dns değiştirmeyi denedim fakat işe yaramadı ya da düzgün yapamadım yardımlarınızı...
  4. Yardım Galaxy Y Pro B5510 Yükseltme Sorunu

Arkadaşlar elimde Galaxy y Pro b5510 var 2.3.5 versiyonda yeni versiyon gelmiş yüklemek için bağlıyorum kies ile telefon downloading moduna geçiyor sonra bilgisayarda cihaz bağlanamadı diye bir hata geliyor ondan sonra donup kalıyor kiesle...
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 3:55:19