Galaxy wonder için mms ayarları

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında ozakin70 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4144 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Galaxy wonder için mms ayarları

Arkadaşlar bi türlü beceremedim şu mms ayarlarını nasıl alabilirim. Bilgisi olan???

Yazan: ozakin70
  2. mms yazıp 2222 ye gönderin.

3. Yapıyorum ama cevap gelmiyor

Galaxy wonder için mms ayarları konusuna benzer içerikler

1. samsung galaxy mini s5570 MMS ayarları :((( ( 7 Aralık 2011 | Cep Telefonları Genel )

samsung galaxy mini s5570 MMS ayarları hakkında yardım almak istiyorum avea hat kullanıyorum ve MMS ayarlarını yaptım ugrastım gitmiyor bi türlü andoit marketten APN türkiye yi indirdim yine olmadı yardım edebilecek birisi varmı :=?
  2. Galaxy wonder icin ( 23 Ekim 2012 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Arkadaşlar galaxy w icin grafikleri guzel ve ayni zamanda kasmayacak oyunlardan link verirmisiniz vede batman oyununu kaldirirmi galaxy w bir sorum olacak oyunlarin kasmasinin hafiza kartinin buyuklugu ile ilgisi varmidir
  3. Galaxy Wonder İcin İstek ( 19 Mart 2013 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Arkadaslar calisan gta 3 ve vice city linki atarmisiniz telefonum galaxy w root rom yok simdiden tesekkurler.
  4. Galaxy wonder için kulaklık ( 23 Temmuz 2013 | Samsung Android Yazılım )

Evet arkadaşlar başlıkta belirttigim gibi galaxy wonder için iyi bir kulaklık bakıyorum ama renkli olması benim için önemli kulak içine giren olmasın Nokia'nın yeni kulaklıklarına benzer kullanan yada bilen var mı Tesekkurler
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 7:17:19