Galaxy W GT-I8150 Android 4.0.4 CyanogenMod 9 Rom Klavye Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

serjan1

serjan1

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W GT-I8150 Android 4.0.4 CyanogenMod 9 Rom Klavye Sorunu
Arkadaşlar bu modu sorunsuz yükledim, Herşey 10 numara çalışıyor Çokda memnunum. Özellikle hız ve Şarj konusunda eski sisteme göre %70 daha Kârdayım.. Herşey güzel olunca, Güzel olmayan bir durumda olacak elbet. Oda Yazı yazarken Klavyeyi kapatıp 4x3 Tuş takımı kombinasyonu yok bu modda sanırım :S bunu nasıl aşabilirim ? bu klavye ile yazmak gerçekten bana ölüm geliyor :( fabrikada çalışıyorum eziyet çekiyorum bu durumdan dolayı, yolda yürürken yazamıyorum klavye ile. bu sorunu nasıl düzeltebilirim ? yada 4x3 Tuş takımı kombinasyonu olan bir uygulama biliyormusunuz ? ( bir çok uygulama denedim 4x3 olanı bulamadım )

Şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkürler.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
go keyboardıda denedinmi

serjan1

serjan1

Üye
    Konu Sahibi
go keyboardıda denedinmi

Senin Dediğin Uygulamayı denememişim :s hemen sen söyleyince indirip denedim ve harika oldu.

Yardımın ve tavsiyen için teşekkür ederim arkadaşım.

Jelly Bean Keyboard PRO v1.8.5 / Apk Download İndir Yükle
Ben bunu kullaniyorum kardesim cok memnunum. 4*3 alfasayisal yok ama isini gorebilir. Stock romdakinin aynisi. Yani tuslar buyuk ;)

Senin uygulamada Klavye arkadaşım, o nedenle üst mesajdaki Alinin dediği uygulamayı indirdim ve tam istediğim oldu. Yinede teşekkür ederim yanıtın için.

erdi_s

erdi_s

Üye
Senin Dediğin Uygulamayı denememişim :s hemen sen söyleyince indirip denedim ve harika oldu.

Yardımın ve tavsiyen için teşekkür ederim arkadaşım.

Senin uygulamada Klavye arkadaşım, o nedenle üst mesajdaki Alinin dediği uygulamayı indirdim ve tam istediğim oldu. Yinede teşekkür ederim yanıtın için.

Problem cozulduyse sknti yok kardesim ;)

germir

germir

Üye
görüntülü konuşma neden yapamıyo bu geliştirici arkadaşlar bi işe yaramaz bu romlar adam gibi eksiksiz sorunsuz bişey yapında zaman önemli değil

aptdgam

Üye
go keybordu yükledimde ingilizce 3x4 ayarını nerden yapıcaz anlatan olurmu acaba

- - - Eklendi - - -

arkadaslar lüften galaxy wonder için 3x4 kalvye sorunun bilen sölesin kafayı yicem hersey tamam o eksik yoksa eski roma dönecem

serjan1

serjan1

Üye
    Konu Sahibi
go keybordu yükledimde ingilizce 3x4 ayarını nerden yapıcaz anlatan olurmu acaba

- - - Eklendi - - -

arkadaslar lüften galaxy wonder için 3x4 kalvye sorunun bilen sölesin kafayı yicem hersey tamam o eksik yoksa eski roma dönecem

Mesaj yazma Kısmında Tam ortada DİL seçeneğini gösteren bir bölüm var, 2 tane sağda, 2 tane solda buton var tam ortasındakine bas " Switch Layouts " seçeneğine bas 3x4 tuş kombinasyonuna geçer. tekrar basarsan klavye moduna geri döner.

shn.dogan

shn.dogan

Üye
Mesaj yazma Kısmında Tam ortada DİL seçeneğini gösteren bir bölüm var, 2 tane sağda, 2 tane solda buton var tam ortasındakine bas " Switch Layouts " seçeneğine bas 3x4 tuş kombinasyonuna geçer. tekrar basarsan klavye moduna geri döner.

dediğin gibi yapıyorum evet 4x3 cıkıyor ama t9 a aldığım zaman sayılar çıkıyor yazdığım zaman onu düzeltebiliriz tşk şimdiden

sadikbircan

Üye
görüntülü konuşma neden yapamıyo bu geliştirici arkadaşlar bi işe yaramaz bu romlar adam gibi eksiksiz sorunsuz bişey yapında zaman önemli değil
Bu konuyu heryerde hortlatmasanız olmuyor mu?Galaxy w ve cm9 ile ilgili her konunun altında bu cevabı yazmaktan bıktım biraz forumda galaxy w ve custom romlarla ilgili sayfaları takip etseniz bilirdiniz bunu.Moderatör olsam bu soruyu sorana ban atıcam artık gına geldi.Android sisteminde görüntülü görüşme diye bir kavram yok.Google ın androidi görüntülü görüşme içermiyor.Bunu üretici firmaların bazıları kendi kapalı kaynağı ile android için yeniden yazıyor.Gidin google ın telefonlarına bakın onlardada yok.Lütfen bu konu hakkında daha fazla soru sormayın...NOKTA...

M Cesur

Üye
dediğin gibi yapıyorum evet 4x3 cıkıyor ama t9 a aldığım zaman sayılar çıkıyor yazdığım zaman onu düzeltebiliriz tşk şimdiden

Ya ben yapamıyorum keyboarda3x4 ayarini nasil yaptiysaniz yardim ederr misiniz bana da????

Üst Alt