Galaxy W Dahili Depolama Birimi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W Dahili Depolama Birimi Sorunu
Arkadaşlar geçen gün One of a kind 29.2 oyun sürümünü yükledim. Telefona uygulama kurabiliyorum ama whatsapptan atılar atılan resimleri dahi indiremiyorum. Depolamaya baktığımda dahili depolama biriminde hiçbir şey görünmüyor. Whatsapptan gelen fotoğrafları indirmeye çalıştığımda ise "Kullanılabilir dahili depolama birimi olmadığı için indirilemiyor. Lütfen çıkarın ve yeniden deneyin." hatası alıyorum. Çözümünü bilenler var mı?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar geçen gün One of a kind 29.2 oyun sürümünü yükledim. Telefona uygulama kurabiliyorum ama whatsapptan atılar atılan resimleri dahi indiremiyorum. Depolamaya baktığımda dahili depolama biriminde hiçbir şey görünmüyor. Whatsapptan gelen fotoğrafları indirmeye çalıştığımda ise "Kullanılabilir dahili depolama birimi olmadığı için indirilemiyor. Lütfen çıkarın ve yeniden deneyin." hatası alıyorum. Çözümünü bilenler var mı?

format veya Repair FW yüklemek sorunu çözecektir... bazen o tarz cihazlarda o tarz hatalar olabilir SD Card takıp whatsapp ı SD Card a taşımayı da deneybilirsin

ali54st

Üye
sorun hafızada işte hafıza akrtı taktığınızda düzelecektir sorununuz

Üst Alt