Galaxy W i8150 Wonder Galaxy W Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom Final(06.06.2013)

Konu, 'Samsung Android ROM' kısmında safo95 tarafından paylaşıldı. Okunma: 82612 | Cevaplanma: 490

1. Arco milleti biraz oyalansın diye diğer romları güncelledi cm9 un final olmasından dolayı güncelleme galiba biraz daha gecikecek.

2. görüntülü konuşma yok derken sadece on kameradan mi yok? mesela arka kameradan görüntülü konuşma olmaz mi?

3. yükledim görsel açıdan gayer bambaşka bi ürün var sanki elimde. ama kullanılabilir değil nedeni ise telefonun o içeriğine alışınca bu sürüm çok farklı geldi. tabii luncher ex kullanmış biri olarak....

pc ye bağladım kartı görüyor ama neden kies göremiyor hata var dedi. hata ayıklama ve bi kaç şey dfdaha kurcaladım ama kies ile eşleşmiyor hani.

ENENENgin
  4. usb kablo ile pc ye bağladığımda hata ayıklamam açık olmasına rağmen neden tlf daki sistem dosyalarını göremiyorum,örnek:adnroid/data içerisinde ki kurulu oyun klasörlerini göremiyorum
  5. beyler CastagnalT kernelin 3.0.72 versıyonu cıkmış hemen denıcem.ben bu zamana kdr cogunlukla castagnalT kernel kullanım ve 2.6.35 sürümüydü ve çok çok performanslıydı.eger bu son versıyonda eskısı gıbı saglamsa yaşadık demektir.eskı cagtagnalt kernel ve cm rc6 ile oynayamadıgım oyun yoktu.
  6. ön kamera var foto çekebilirsin skype veya benzeri uygulamalarda kullanabilirsin ama hat görüşmelerinde görüntülü yok
  7. ya arkadaş şu mesaj sorununu bir çözemediler niye63 ya eskisi gibi niye mesajlaşamiyoruz
  8. hava durumu.hala.cozulebilmis degil. sansa buluyor bazen.ama konum.degisikliginde siciyor:s
  9. Arkadaşlar bu benim ilk rom yukleyişim olucak ve bi kaç sorum var
    1.sizc
  10. Eksik oldu
    1.sizce rc7 mi rc8 mi
    2.durum çubuğu hakkinda resim yada bilgi verebilirmisiniz
    3.indirdigimiz rom dosyasini zip olarak mi hafiza kartina aticaz yoksa dosya olarakmi???
  11. durum çubuğu telefonun ayarlar kısmından kisiselleştirile biliyor / Rc8 suan en son çıkan sürüm ve rc7 den ii / dosyayı zip li olarak hafıza kartına atmalısın .
  12. Cok saol simdi yapmaya baslıyorum sonuçlari yazarım
  13. Kullanan arkadaşlar performans nasıl sarj iyi mi
    mms sorunu var mı yine
    Otg tvle baglanilabiliyo mu
    Suan stock Romdayim tekrar iyi degilse boşuna yüklemiyeyyim
  14. arkadaşlar ben r8 i yükledim şarj yine eski sürümler gibi. yalnız bi sorun var, google playden apk indirirken ya da video izlerken çok yavaş yükleniyor, tam da modemin yanındayım nette bi sıkıntı yok. 2. bir ufak sorun da galerideki fotolara bakıyorum bazı fotoların ön izlemesinde eski fotoğraf gösteriyor tıklıyorum yine eski, biraz yakınlaşınca gerçek fotoğraf çıkıyor ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. daha fazla kurcalayamadım genel olarak iyi gibi.

(galerinin önbelleğini sıfırlayınca düzeldi)
  15. Videoları açtıktan sonra kilit tusuyla ekrani kitleyip geri acinca video donuyor.videoyu yeniden baslatmak gerekiyor.tek bu soruna rastladım
  16. bilen yok mu arkadaşlar
  17. Movie Studio ne işe yarıyor arkadaşlar, kullanabilen var mı (h)
  18. o programda sorun var zaten birşeyede yaradığıda yok
  19. beyler bişeyi merak ettim de...''''''''Ayarlar/Geliştirici Seçenekleri altında hata ayıklama modunu ve adb modunu açık yapın'''''''' yazmıs stock roma dönme olayında falan...şu anda stock romdayım da hata ayıklama modu var adb modu yok.. acaba bu adb modu cyanogenmod rom da mı var stock romlarda yok mu..merak ettim..
  20. aynı sorun bendede var :(
Yüklüyor...