Galaxy W Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom Final(06.06.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
Ben kendi dosyalarımı attım şahsen çalışıyor.

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
Rocker84

Rocker84

Üye

deneyen var mı ?

godil456

Üye
xda develpers in çıkardığı yeni kerneli yükleyenler kamera çalışıyormu ? bende çalışmıyor yardım edebilirmisiniz ? ama sadece video çalışmıyor, fotoğraf çalışıyor

ahmetsuha525000

Üye
yerinizde olsam rc8i beklerdim çünkü rc6 hala en stabil sürüm rc7 iyileştirmeler var ama stabil değil en yakın zamanda arco bi güncelleme yayınlar ve eminim

RC8 yok. Aciklamalara gore martin son haftasi yada nisanin ilk haftasi final surum cikacakti. Martin son haftasi gecti herhalde haftaya final geleek

slvestre-99

Üye
arkadaslar orjinal roma donerken box diye bisey kullaniyorlar telefoncular 20tl boxlami yapiyim odinlemi ikisi arasinda fark varmi

blackcat67

blackcat67

Üye
çıktıııı cm10.1

:aha::aha::aha:

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Konu açabilir mi biriniz?

slvestre-99

Üye
arkadaslar orjinal roma donerken box diye bisey kullaniyorlar telefoncular 20tl boxlami yapiyim odinlemi ikisi arasinda fark varmi

brhmstn2

Üye
batarya 6 saat dayaniyo iciyor resmen

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
ya arkadaşım dosyaları hafıza kartına atıyorum fakat gözükmüyor bunların uzantısı .zip mi olması lazım gözükmesi için?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
ya arkadaşım dosyaları hafıza kartına atıyorum fakat gözükmüyor bunların uzantısı .zip mi olması lazım gözükmesi için?
evet zip olması gerek dosyaları çıkartmadan direkt atın :)

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
çıkartmadan direk atıyorum fakat yine gözükmüyo tekrar tekrar denedim videoya göre tek tek yapıyorum dosyayı görmuyor?

- - - Eklendi - - -

cevap yokmu??

mp3_frat

Üye
beyler final sürümü ne zaman çıkacak yada çıktıysa lik atarmısınız

safo95

safo95

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim eğer wonderda sen cwm de install zip from sd card dersen telefonun dahili hafızasını görür sende dosyanı bulamassın oradaki seceneklerden install zip from external sd cartı sec dosyanı bulursun .

- - - Eklendi - - -

Suan itibariyle final sürümü çıkmatı am şahsen kendimde olmak üzere CM 10.1 i kullanıyorum gayet stabil !

cemaltr18

cemaltr18

Üye
Suan için en stabil rom cm9 olarak görünüyor.

Üst Alt