Telefon Tavsiyesi Galaxy S6 Sm-920 ile Sm-920F Arasındaki Fark

Sponsorlu Bağlantılar

maviejderha99

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S6 Sm-920 ile Sm-920F Arasındaki Fark
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var Galaxy S6 Alıcam fakat 2 modelin farkları nelerdir aralarında fiyat farkı varda Bunlar ürünün kliksa linkleri:
Sm-920: 2.119Tl
Sm-920F: 1.930Tl

Son düzenleme:

hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var Galaxy S6 Alıcam fakat 2 modelin farkları nelerdir aralarında fiyat farkı varda Bunlar ürünün kliksa linkleri:
Sm-920: 2.119Tl
Sm-920F: 1.930Tl
920 diye bir seri yok 920 FQ yani Türkiye telefonudur Demek

buyur burdan alabilirsin ben aldım mağazaya gittin zaman 2000 liraya kadar düşebilir gidip bakmalısın mutlaka

maviejderha99

Üye
    Konu Sahibi
920 diye bir seri yok 920 FQ yani Türkiye telefonudur Demek

buyur burdan alabilirsin ben aldım mağazaya gittin zaman 2000 liraya kadar düşebilir gidip bakmalısın mutlaka
Çok Sağolun :)

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Özellikleri Yanliş Yazılmış Birisinin İşlemcisi DÜşüktü Diye Biliyorum Pahali Olan İthal DeğilTR ye Özel Cihaz Ayrıca Donanımıda Güzel

maviejderha99

Üye
    Konu Sahibi
O zaman yakın zamanda bir tanıdığım almanyaya gidecek oradaki media marktan alıp gelicek garantisi burada geçerli olur mu ve media marktaki versiyonunun işlemcisi nasıl linkli bu :
Özellikleri Yanliş Yazılmış Birisinin İşlemcisi DÜşüktü Diye Biliyorum Pahali Olan İthal DeğilTR ye Özel Cihaz Ayrıca Donanımıda Güzel

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O zaman yakın zamanda bir tanıdığım almanyaya gidecek oradaki media marktan alıp gelicek garantisi burada geçerli olur mu ve media marktaki versiyonunun işlemcisi nasıl linkli bu :
Olmaz :) Ama Kolay Kolayda Bozulmaz

maviejderha99

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
Peki söylediklerinizi değerlendiricem.Kliksadan alıcaktım ama ithalatçı firma garantiliymiş, disbritör olanından alıcam onunda fiyatının biraz düşmesini bekleyeceğim. Herşey için teşekkürler.
Kardeş bırak bunları internet den alma vatan pc teknosa bimeks mediamark

Bu yerlere git samsung türkiye garantilidir

maviejderha99

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bırak bunları internet den alma vatan pc teknosa bimeks mediamark

Bu yerlere git samsung türkiye garantilidir
Peki. Birşey sorucam S6 hoşunuza gittimi +ları ve -leri neler acaba

hikmet366

hikmet366

Üye
Peki. Birşey sorucam S6 hoşunuza gittimi +ları ve -leri neler acaba
Evet premium cihaz kendisi hoş nedemek ben beğendim .

+ları -leri bilemem şarj i pek fazla dayanmıyor normal kullanımda akşam yaparsın ama sık kullanımda 3 4 saat de bitiyor donma kasma yok akıcı halde sade hoş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Peki söylediklerinizi değerlendiricem.Kliksadan alıcaktım ama ithalatçı firma garantiliymiş, disbritör olanından alıcam onunda fiyatının biraz düşmesini bekleyeceğim. Herşey için teşekkürler.
ithalatçı firmaOlanlar Daha Ucuzdur 300 400 TL Var Nokia Harici Tüm Markalarda Öyle Birde Apple Galiba Ucuz Ama Mahalle Dükkanına Veriyosun Bildiğin Cihazi Ama Büyük Yerlerden Alırsan Fazla Para Verip Garntisi Filan Direk Samsung Bakıyo Yetkili var Muhatabın Oluyo Bizim Kuzenin S4 e Lolipop Atacaktı İthalatçi Root Yani OZ aman Daha Gelmemişti Adama Garanti Dişi Kalmıyomu Diyosun Adam Susuyo Düşün Kendi Servisi Cihazi Rootluyo Üstüne 35 TLde Para Alıyo Öyle Bi Garantiye Bakan Servis Düşün AmaMağazadan Alsak Böyle Bişey Teklif Dahi Edemezler

maviejderha99

Üye
    Konu Sahibi
Evet premium cihaz kendisi hoş nedemek ben beğendim .

+ları -leri bilemem şarj i pek fazla dayanmıyor normal kullanımda akşam yaparsın ama sık kullanımda 3 4 saat de bitiyor donma kasma yok akıcı halde sade hoş
Yorumunuz için teşekkürler :) Sanırım konuyu artık kapatabilirim.

maviejderha99

Üye
    Konu Sahibi
ithalatçı firmaOlanlar Daha Ucuzdur 300 400 TL Var Nokia Harici Tüm Markalarda Öyle Birde Apple Galiba Ucuz Ama Mahalle Dükkanına Veriyosun Bildiğin Cihazi Ama Büyük Yerlerden Alırsan Fazla Para Verip Garntisi Filan Direk Samsung Bakıyo Yetkili var Muhatabın Oluyo Bizim Kuzenin S4 e Lolipop Atacaktı İthalatçi Root Yani OZ aman Daha Gelmemişti Adama Garanti Dişi Kalmıyomu Diyosun Adam Susuyo Düşün Kendi Servisi Cihazi Rootluyo Üstüne 35 TLde Para Alıyo Öyle Bi Garantiye Bakan Servis Düşün AmaMağazadan Alsak Böyle Bişey Teklif Dahi Edemezler
O zaman Vatan mediamarkt vs. yerlerde fiyatının biraz düşmesini bekliyeyim :/

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
hikmet366

hikmet366

Üye
Vatan pc den 2000 tl den alırsın tahminimce mağazaya gidersen fiyat düşüyor ben s6 yi alırken 2500 du mağazaya gittim 2300 e aldim

Ben aldıktan sonra 2200 e düştü mağazaya gidersen tahminimce 2000 teye alırsın

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zaten Çıktığı Gibi Gidip Almamak En İyisi Zamanında S4 2.200 TL İdi Şimdi 950 TL :) Aceleye Luzum YOk Bekleyin :)
Vatan pc den 2000 tl den alırsın tahminimce mağazaya gidersen fiyat düşüyor ben s6 yi alırken 2500 du mağazaya gittim 2300 e aldim

Ben aldıktan sonra 2200 e düştü mağazaya gidersen tahminimce 2000 teye alırsın
Note 5 Filanda Çıktı Bayaği Düşecektir Fiyatlari