galaxy s4

Sponsorlu Bağlantılar

nebulafire

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s4
arkadaşlar galaxy s4 4.2.2 den sonra msj yazma tuş takımı sadece klavye oluyor. 4.3 yada sonraki 4.4 güncellemeleri olduğunda Alfa sayısal tuş takımı gidecek . Bu güncellemeleri yapıp aynı Alfa sayısal tuş takımını bi şekilde flash yapabilir miyiz ? bu konuda uzman olan var mı? yada herhangi 4.4 rom da samsung Alfa sayısal tuş takımı yapabilecek rom var mı? bilgisi olan varsa Paylaşsin lütfen.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
alternatif klavyeler mevcut niye farkli rom ariyorsunuz bunun icin

nebulafire

Üye
    Konu Sahibi
alternatif Alfasayısal tuş takımı olan klavyelerin hiçbiri stabil değil. Sadece bilinen kelimeler üzerinde t9 işe yarıyor. kelime kaydetmiyor. daha birsürü saçmalıkları var. yamalara gerek yok en iyisi orjinal samsung 3x4 Alfasayısal tuş takımı. Onun için ya orjinalin de olmalı yada rom yaparak. benim tel şu an istediğim gibi ama bile bile 4.3 yüklemiyorum gidecek diye. ama zamanı geldiğinde 4.4.2 falan birçok güzel özellikler gelebilir o zaman ne yapcaz bilmiyorum.sadece ben değil birçok samsung kullanan arkadaşlar bu soruna çözüm arıyor bunun yüzden güncelleme yapıp geri 4.2.2 ye dönmeye çalışıyor Alfasayısal tuş takımı için. ama geri dönüşte eskisi gibi olmuyor tel şebeke gidiyor. sorun bu işte arkadaşlar varsa önerisi buyursun.

Üst Alt