Galaxy S4 Zil Ve Bildirim Sesleri Telefonun neresinde...?

Sponsorlu Bağlantılar

sekopy

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Zil Ve Bildirim Sesleri Telefonun neresinde...?
Merhaba arkadaslar s4 zilsesleri bildirimsesleri telefonun hangi dosya altinda bir turlu bulamiyorum veya bunlari telefondan nasil alirim

tesekkurler...

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

otomixx

Üye
peki bu dosyaya yeni zil sesleri de atabilir miyiz??

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

otomixx

Üye
bende rootlu s3 var es dosya yöneticisiyle wallpaper atmaya çalıştım ama olmadı yanlış bişey mi yapıyorum acaba??

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

otomixx

Üye
Es dosya yöneticisinden telefonun hafızasına girdim oradan system'e girdim gelen menüden wallpaper klasorunu açtım resimleri oraya attım ama menüye gelip duvar kağıdını değiştir yaptigimda ekledigim resimleri goremedim
System'in içinde root diye bi klasörde vardı ayrica
Düzeltiyorum system değil cihaz icinde
Tam olarak nasıl yaptın ?
Es dosya yöneticisinden telefonun hafızasına girdim oradan system'e girdim gelen menüden wallpaper klasorunu açtım resimleri oraya attım ama menüye gelip duvar kağıdını değiştir yaptigimda ekledigim resimleri goremedim

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

otomixx

Üye
Es dosya yöneticisinden cihaz/system/wallpaper yaptım iki tane klasör çıktı karşıma ikisine de resimleri kopyaladim ama olmadi
Klasör yolunu söyler misin ?
Es dosya yöneticisinden cihaz/system/wallpaper yaptım iki tane klasör çıktı karşıma ikisine de resimleri kopyaladim ama olmadi

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

otomixx

Üye
sana zahmet bilen bi arkadaş varsa sorabilir misin telefonun arayüzünden çok sıkıldım ve uygulamalarda pek fazla hoşuma gitmiyo

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Üst Alt