Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında cardanadam tarafından paylaşıldı. Okunma: 31521 | Cevaplanma: 718

1. bu konuda aynı özellikler yapılmış onun için burada sordum ayrica giriş dili türkçe ama türkçe karakterleri klavyede göstermiyor çğış harfleri

2. Klavyeni tr olarak secilimi peki bak su sekilde olcak klavye ve üzerine basili tuttugundan gelir

Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

3. Evet aynı bu şekilde fotoğraf ile aynı ama klavyede dediğim türkçe karakterler çıkmıyor

4. Tr dil yüklü ise ve seçili ise çıkması gerekiyor klavyenin yazım esnasındaki ekran görüntüsünü paylaşırmısın.Custom rom kullanıyorsan eksik bişeyler olabilir. dil paketini tekrardan indir.

5. Galaxy s4 aldım 3 hafta oldu fakat kafama takılan birkaç sorularım var.
    1-Çok ısınıyor özellikle Hd oyun oynarken, tüm güncellemeleri yaptım fakat yine aynı.Sizde de mi öyle?
    2-Nba 2013 oynunu oynarken 40 dkkada %20 şarj yiyor.Çok geldi bana bu oran.Normal midir?
    3-Fifa 12 nasıl yüklenir?Bir türlü yükleyemedim.

6. Tamam sorun yok basılı tutup sececeksin işte klavye TR istiyorsan klavye programlarına bakacaksın.:)

Ferzan bunu beğendi.
  7. senin ne demek istediğini anladımda aynı bu klavyede türkçe karakterler olanlarıda gördüm onun için sorma gereği duydum :)

8. Vardı sanki klavye arkadaşım ama yazımı zor oluyor zaten.Otomatik tamamlama işimi görüyor tr harfleri yerine yazıyor.

Ferzan bunu beğendi.
  9. Arkadaşlar merhaba.
    Paralel ithalat s4 aldım "egy-mısır" kiesden güncelleme felan yapılmıyor biliyorsunuz. Gerçi odin ile güncelledim ama bu cihazları tr koduna çeviremiyormuyuz yokmudur bi yolu?

10. Csc değiştirme icin oncelikle root yapmalisin.Sonra marketten csc changer indirip kodu değiştirebilirsiniz. Tabi romda tr olmali buna dikkat ediniz.

11. öncelikle bütün müslüman kardeşlerimin bayramı mubarek olsum
    devletimize milletimize islam alemine hayırlara vesile olsun
    efs yedeğini aldım romu kurduktan sonra efs yedeğini yükledim
    ama imeil değişmedi
    orjinal roma geri dönmek zorunda kaldım
    ben hiç rom yükleyemeyecekmiyim
    bir çaresi yokmu bu sorunun

12. Kullandığınız cihaz neydi.9505 mi ?

13. i9500 yurt dışı kayıtlı

- - - Eklendi - - -

beenim anlayamadığım yükleyenler nasıl yüklüyor

14. Anladım 9500 cihaziniza herhangi bir stock sürümü odin ile yükleyiniz.Ancak ilk once mısır surumu deneyiniz.Sonucta orjinal olsa stock surumle geri getirilebilir eger klon ise cok dikkatli olmalısınız.

15. S.a benim sorunum samsung galaxy s4 e root attım cmw de yüklendi eski haline getirmek istedim orjinal rom bulup telefonuma uygun odinle attım pass da verdi telefon acıldı recorvy modu eski haline döndü herşey normal fakat cihazdurumu permissalkiese taktım tekrardan güncelleme atayım dedim telefon tekrar dan yazılım güncellemeyi desteklemiyor diyor telefondan da yazılım bulmaya calısıom en yeni güncellemeler zatem yüklü diyo ne yapmalıyım telefonu servise verecem cihaz durumu resmi yasıyodu eskiden şimdi permissal yazıyo (türkçesi serbest bırakıldı ) acilll yardım lütfennnnnn....!Hotfile.com: One click file hosting: I9500XXUBMEA_I9500OJVBMEA_TUR.zipattım romda bu orj,nal rom

16. Imzamda odin surum konusu var son surumu xxubmea ustune kurunuz ve telefonu fabrika ayarlarına getiriniz cihazin sd depo bolumunude formatlayiniz.

Yüklüyor...