Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Telefonu yeni aldım. Rom root nedir bilmiyorum. Bu 9505lere gelen güncelleme ne zaman gelir? Uygulamaları hafıza kartına nasıl taşıyabilirim kurabilirim?

Forumda android konularinda var ama kisaca anlatayim.Rom her cihazin calismasinda oldugu gibi android cihazlarin calismasi icin gerekli olan yazılımdır
Ayrıca iki türlü rom vardır. Stock ve custom dediğimiz. Root ise yazılım uzerinde yetki sahibi olmaniz cesitli ayarları yapabilmeniz icin yapılan işlemdir. Guncelleme geldikten sonra tasima islemi yapabilirsin.

umu8

Üye
dostum telefonun 4+4 çekirdek mi yoksa 4 çekirdekli modelden mi ? birde bir sorum daha olacak 4 çekirdekliyle 4+4 çekirdeklinin ekran kartıda farklı ama 4+4 de kullanılan ekran kartını hiç duymamıştım ben daha önce sizce nasıl bir ekran karto adreno 320 den daha iyi gibi gözüküyor karşılaştırmalarda ama ?

custave

custave

Üye
s4 de obb data yuklemede hakketen sorun varmış dosyayı taşıyamıyosun ancak oyun data klasorunu kopyaladım oldu ve icindeki data dosyzlarınıda başka klasore tasıyıp sonra oyu datasının icine koylamayla oluyo

.caner.

.caner.

Üye
Telefon şarj olurken çok ısınıyor sizdede öylemi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Telefon şarj olurken çok ısınıyor sizdede öylemi ?
Kapalı şarj etmeyi deneyiniz.Bende ile zamanlarda yaşadım ancak kapalı şarj edince böyle bir sorun yaşamadım.Isınma ancak okadarda fazla bir ısınma değilydi :oke:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye

Kapalı şarj etmeyi deneyiniz.Bende ile zamanlarda yaşadım ancak kapalı şarj edince böyle bir sorun yaşamadım.Isınma ancak okadarda fazla bir ısınma değilydi :oke:

Bende bayagi isiniyor yanlız. Sağol tavsiye için :oke:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
hamdi mert

hamdi mert

Üye
smart coveri Açında direk ana ekran geliyor ama ben kilit ekranının gelmesini istiyorum nasıl
yapacağız on

- - - Eklendi - - -

smart coveri Açında direk ana ekran geliyor ama ben kilit ekranının gelmesini istiyorum nasıl
yapacağız onu

MaxPowerr

MaxPowerr

Üye
google playdan puffin işini görecektir

ARGEMAN

ARGEMAN

Üye
Bu ayarlardaki hayal hakkında bilgi verir misiniz etikette hayal yazıyorda ben bulmadım şarj olurken ısınma ile ilgili ilginç bir olay geldi başıma mutfak masamız cam telefonu koydum masaya taktım prize şarj oluyor normalde ısınıyor baya laa bi baktım cam çekiyor ısıyı telefon buz gibi :) camda ise telefonun olduğu bölge ılık ısı masaya yayılıyor yani deneyebilirsiniz ...

eskbxl

eskbxl

Üye
slm
arkadaslar telefondaki choreme pc deki choreme daki kisa yollarini nasil atarim

zincir2012

zincir2012

Üye
slm arkadaslar galaxy s4 dısardan uygulama nasıl yukleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim dısardan dosya yükleme imkanım varmı lutfen yardım

eskbxl

eskbxl

Üye
slm arkadaslar galaxy s4 dısardan uygulama nasıl yukleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim dısardan dosya yükleme imkanım varmı lutfen yardım

slm
ben soyle yaptim telefonu pc ye bagladim direk apk yi hafiza kartina attip
sonrada telefondan dosyalarima girip hafiza kartindan apk yi bulup yukledim. oluyor ( yanliz benim telefon rootlu)

canertopal

canertopal

Üye
Bendede s4 var. Şuana Kadar Bir sorunla Karşılaşmadım. Benım ram boştayken 850 ye kadar düşebiliyor. Herhangi Bir takılma Yok Nfs most wanted da Falan. Sorularınız Varsa Pm Atarak Ulaşabilirsiniz.
ram e pek takılmayın diyor uzmanlar çünkü Linux tabanlı sistemler için boşta kalan ram israf edilen ram olarak görülüyormuş bu yüzden tüm ram sistem tarafından doldurulmaya çalışılıyormuş tam konu şu adresteydi okumanızı tavsiye ederim çok farklı bir görüş bildiriyor

Mem_et

Mem_et

Üye
Arkadaslar kamera da fotograf cekerken sabitleme nasil yapabilirim. .
Size zahmet kamera güzel kullanim hakkında bilgilendirme yaparmusiniz.

Dragon Fly

Üye
.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: eskbxl

joschantalya

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
S4 yeni aldım ve yeni adroid kullanıcısıyım Samsumg Apss Store cihazımdan kayboldu bir türlü geri getiremiyorum nasıl geri gelir
teşekkürler

Türe

Türe

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
S4 yeni aldım ve yeni adroid kullanıcısıyım Samsumg Apss Store cihazımdan kayboldu bir türlü geri getiremiyorum nasıl geri gelir
teşekkürler

Fabrika ayarlarına dönerseniz sorununuz düzelir büyük ihtimalle.

ferhan1

Üye
S4 de mesajlar rehber vs root falan yapmadan hafıza kartına saklanabiliyor mu?

Üst Alt