Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Aynen. Hatta batarya kalibrasyon diye bi kaç maddeler var onları da uygulayabilirsin
Yaptım fakat. %91 oldu taktım %95 den %100 e atladı kapattım şarja taktım %97 idi %100 oldu tekrar açtığım da düşüş oldu böyle yapa yapa hem kapalı ilen hem açık iken %100 yaptım bıraktım hiçbir değişiklik olmadı. Sanki ilk yaptığımda düzelmiş gibiydi

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Merhabalar ben xposed yuklemek istiyorum benim cihaza yuklenirmi s4 I9500 5.0.1 lopipop stock room (en son sammobile dan indirdim ) twrp recovery kullaniyorum. Simdiden teşekkurler.
Tabiki yüklenir. Xposed cihaz seçmez. Android olsun yeter.

engintaç

Üye
Tesekkurler

engintaç

Üye
Xposed yukledim zipi flaslamiyor googleden arastirdim biraz lollipop cihazlarda stock roma kurulamiyor gibi seyler var anladim bilgisi olan bi arkadas yardimci olabilir mi lutfen

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Xposed yukledim zipi flaslamiyor googleden arastirdim biraz lollipop cihazlarda stock roma kurulamiyor gibi seyler var anladim bilgisi olan bi arkadas yardimci olabilir mi lutfen
Stocka kurma. Diğer türli de iş görür.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Oli1 bootloader var güncellenen stock romun xda da flashable versiyonu var ama twp recovery ile yüklediğim de samsung açılış animasyonunda kalıyor bootloaderın da mı güncellemesi şart?

designpark12

Üye
Selamualeykum hocam benim s4 i9505 telefonumun imei numarası null olarak gözüküyor. Ayrıca wifi ve bluetooth simgelerine tıklayınca açılmıyor. Mobil ağa erişim de yapılmıyor.
Telefona ait bilgiler şöyle:

Android sürüm:4.4.2
Kernel sürüm:3.4.0-3423977
Ana bant sürümü:Bilinmeyen
AP:I9505XXUGNK4
CSC:I9505OXAGNK4

En son ingiltere rom unu yükledim.Sorunlar devam ediyor. Wifiyi ise bir süre kesik kesik kullanıyorum, sonra tamamen devre dışı kalıyor.Ne yaptıysam olmadı.Sorunsuz şekilde düzeltebilirsek minnettar olurum.:)

Dincer66

Üye
Merhabalar hocam benim bir sorum olucakti ben s4 lte 9505 kullaniyorum android 5.0.1 de 7 gb lik bir sistem hafizasi kapliyor 4.4.2 ye geri donsem bu sistem hafizasi duzelirmi veya bunu dusurmenin bi yolu varmıdır şimdiden teşekkürler.

GT-I9505 ile uygulamasından gönderildi.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
S4 i9500 e CM android 6.0.1 yükledim ancak gaaps dosyasinda google play hizmetleri yokmuş. Apkmirror uzerinden 3-4 farkli surumunu yukledim ancak hepsinde de google play hizmetleri durduruldu hatasi aliyorum. Buna uygun olanini nasil bulabilirim?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
S4 i9500 e CM android 6.0.1 yükledim ancak gaaps dosyasinda google play hizmetleri yokmuş. Apkmirror uzerinden 3-4 farkli surumunu yukledim ancak hepsinde de google play hizmetleri durduruldu hatasi aliyorum. Buna uygun olanini nasil bulabilirim?
Opengapps.com dan yükle

darbe01

Üye
S4 ekranda belirli aralıklarla ( hata bilinmiyor.) uyarısı alıyorum bu sorun nedir arkadaşlar

bizimköylü

bizimköylü

Üye
S4 i9505 almanya romlu var, adaptörü ile şarj etmeme rağmen usb algılıyor cihaz. çözümünü bilen var mı ?

Üst Alt