Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

zombie2001

Üye
Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy S4 I9500 Telefonuma Android 5.1 yüklemiştim. Şarjı çabuk bittiğinden ve %20'lere geldiğinden otomatik kapandığı için tekrar 4.4.2 kurdum. Fakat telefonda konuşurken hoparlör patlamış gibi ses geliyor karşıda konuşan kişiden. Eski 4.4.2 ve 5.1'de böyle bir problem yoktu. ROM'uda orjinal sitesinden indirdiğime eminim sorunun çözümünü bilen var mı :/

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Ahizenin sesini kis en basitinden yada custom rom yukle

ferman_66

Üye
S4 mini için dün kitkat güncellemesini aldım. Başka alan oldumu? şarj konusunda herhangi bir iyileştirme varmı?

adigeragip

Üye
S4 e lolipop geldi deniyor ama kontrol ediyorum 4.4.2 ye en guncel sürüm diyo turkiyeye gelmedi mi henüz

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap

adigeragip

Üye
Ülke kodu neresi oluyo programda

adigeragip

Üye
Csc kodu acr
Csc ülkesi ghane/gh
Yazıyo hangi ülke olmuş oluyo şimdi

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Oranın ekran görüntüsünü at

adigeragip

Üye

Buyur

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Evet Ghana diye bir ülkeye ait

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
arkadaşlar bana yurt dışından bi S4 geldi (i9515) bu cihaza illegal yollardan İMEİ attırmak istedik ama sanırı atılmıyomuş bu cihaza birde EFS klasörü tamamen boş başka bir cihazın EFS yedeğini yüklemeye çalıştığımda olmuyor dosyaları elle attım ben ama yine olmadı reset atınca yne hepsi silndi yardımcı olabilecek olan var mı acaba EFS klaösürünü nasıl düzeltebilirim ?

adigeragip

Üye
Arkadaşlar s4 ün 5.0.1 Türkiye romunu nerden bulabilirim

adigeragip

Üye
İ9500

metinakrep

Üye
slm arkadaşlar az önce samsung s4 lolipop yazılımını yükledim ancak bazı yerlerde sıkıntılarım oldu yardımcı olabilirmisiniz
1- 4.4.2 kit kat daha önce yüklüydü onda arama tuşlarına basarken ve sms yerinde klavye vb. siyah tema vardı ama lolipopta beyaz buda gözlerimi ağrıtıyor bir türlü değiştiremedim
2- arama yaparken rehber yerine tuşlarla örneğin adem yani 2336 ya bastığımda adem ismi çıkıyor ancak isimde iki aynı numara çıkıyor ayarlardan gözükecek herşeyi denedim cihaz vb ama değişen bir şey olmadı rehberde öyle sıkıntı yok
3-wifi sinyali az çekiyor yazılım yüklemeden önce full şimdi yarı yarıya düştü modemin yanında olduğum halde zayıf

brhn34

brhn34

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Ne zamandan beri böyle bilmiyorum ama şimdi farkettim.Menüdeyken uygulamaya basılı tuttuğumda uygulamayı ana ekrana taşıyamıyorum. Genel olarak basılı tutunca smslerde sil falan çıkıyordu artık oda cıkmıyor yani basılı tutma eylemi çalışmıyor. Acaba virüs mü bulaştı? Yardımcı olur musunuz ?

Üst Alt