Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

ysfkrbt

Üye
cihazının android sürümü neyse ve hangi ülke koduysa onu tekrar flashla hiç bi sıkıntı omaz bende yaşadım(:
cihazının android sürümü neyse ve hangi ülke koduysa onu tekrar flashla hiç bi sıkıntı omaz bende yaşadım(:
bi dakka iki keremi root attın bak onu bilmiyorum
onda imei felan degişiyodu

MrSlime

MrSlime

Üye
Engineer moda giremiyorum replika sanırsam telefon birde ana ekran sayısı 6 tanemi ne ben 1 tanesini kullanıyorum nasıl silicem geri kalanları

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Telefon Asphalt 8 Grafik Orta Ayardayken Isınıyor Malum Isınan İşlemcide Performans Kaybına Neden Oluyor Android 5 Gelsin Artık S6 İle İlgileneceklerine Bizlede İlgilensinler

beatboxqwe

Üye
Telefon Asphalt 8 Grafik Orta Ayardayken Isınıyor Malum Isınan İşlemcide Performans Kaybına Neden Oluyor Android 5 Gelsin Artık S6 İle İlgileneceklerine Bizlede İlgilensinler
Lollipop ile ısınma sorunu geçmiyor ben yükledim güncelleme gelmedi daha kimsenin güncellemesini önermem ram kulanımı artmış telefon asphalt 8 max grakifte kasıyor ısınma yine var ısınmadan kurtuluş yok
Arkadaşlar ben kilksa.com dan telefon aldım telefonda supersu uygulaması yüklü yani telefon root lu ben telefonu teknik servise yüklesem bir sıkıntı olur mu sıkıntı çıkarırlar mı

MrSlime

MrSlime

Üye
Telefonum oynarken arada kendi kendine kilit atıyor.Çok sinir bozucu bir durum.Neden sizce?

Mert_c21

Mert_c21

Üye
Şu an telefonda 5.0.1 India sürümü yüklü fakat çok problemli şu an. Acaba odin üzerinden yeniden 4.4.2'ye dönebilmem mümkün mü?

beatboxqwe

Üye
Şu an telefonda 5.0.1 India sürümü yüklü fakat çok problemli şu an. Acaba odin üzerinden yeniden 4.4.2'ye dönebilmem mümkün mü?
Donersin ama dondukten sonra null imei hatasi alirsin ve telefonla sebekeye erisemezsin onun icin de telefonu rootlaman lazim o da telefonunun knox sayacini arttirir ve telefonun garanti disi kalir

Mert_c21

Mert_c21

Üye
Donersin ama dondukten sonra null imei hatasi alirsin ve telefonla sebekeye erisemezsin onun icin de telefonu rootlaman lazim o da telefonunun knox sayacini arttirir ve telefonun garanti disi kalir
garanti çok problem değil ama root konusunda pek bi bilgim yok ben kalıyım en iyisi 5.0.1'de :D

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Lollipop ile ısınma sorunu geçmiyor ben yükledim güncelleme gelmedi daha kimsenin güncellemesini önermem ram kulanımı artmış telefon asphalt 8 max grakifte kasıyor ısınma yine var ısınmadan kurtuluş yok
Arkadaşlar ben kilksa.com dan telefon aldım telefonda supersu uygulaması yüklü yani telefon root lu ben telefonu teknik servise yüklesem bir sıkıntı olur mu sıkıntı çıkarırlar mı
Telefonuna rootunu kaldır ve öyle gönder teknik servis sıkıntılı kıliksanın servisi takar yani roota

KonyaLiKatLiam

KonyaLiKatLiam

Üye
[/url][/IMG] Arkadaslar yetkisiz eylem tespit edildi. Yetkisiz erisim engellendi uyarisi surekli gelio bunu cozebilecek arkadas var mi

Son düzenleme:

medethan

Üye
benim s4 ün renkler birbirine girdi yazılımsal degil herhalde boot ekranında recovery vs hep aynı unroot yapıp stock attım knox sayacı 1 teknosadan aldım versem servis durumu çakar mı yoksa yapıp yollarmı yapmazssa ne kadar para ister:maxicep::birak:

ahmetsuha525000

Üye
Android 5.0 Türkiye Güncellemesi Geldi mi S4e. 5 ay oldu ya
Android 6.0 çıkacak biz 5.0 alamadık daha

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Boşa bekliyorbekliyorsunuz odin ne güne duruyor elinizdeki teknolojiyi kullanın.

ahmetsuha525000

Üye
Orjinal olsun :) Zaten Temmuz'da garanti bitiyor. Direkt CM kurcam :)
Garanti bittikten sonra sistemi değiştirsek sıkıntı olur mu?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Samsung Türkiye için S4 ve note 3 için lolipop güncellemesinin hazırlandığını söyledi.

joker.lg

joker.lg

Üye
Herkese merhaba benim s3 telefonumda kilit ekran resmini kaybettim fakat hala aynı resim duruyor ben bunu dosya yöneticisinden nasıl alabilirim rootlu tel s4 için

baby_face_

baby_face_

Üye
Odinle Rusya romunu kurdum ama felaket şarj yiyor, resmen içiyor.

Üst Alt