Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
s.a ya beyler bana su özcan rom u kuraiblcek olan varmı ya team den s4 kullanıcısıyım 4.4.2 yuklu tel root lu

osnakli

osnakli

Üye
Arkadaslar 2 gündür telefonumda sebeke problemi basladi.telefon sadece acil aramalari gösterirken internete mobil veri uzerinden giriyor. Kalktim baska bi hattim var onu taktim her sey normal ama kullannak istedigim hatti takinca arama yapamiyorum mesaj gonderip alamiyorum.sadece tek hat calisiyor.tim'e gittim imei kopyalanmis sadece 1 hat çalışır dediler.o zaman 1 hat calisirsa neden hic kullanmadigim hattim calisiyorda digeri calismiyor dedim bisey diyemediler.hattimi diğer telefonlarda denedim sikinti yok.telefona 5-6 tane hat taktim sadece bi hat calisiyor nedir bunun çözümü. imei uctu desem ayni imei sorgulayinca cikiyor.mtk enginer gibi programlarla gprsye girmeye calistim olmadi var mi bunun bi çözümü.

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
Samsung galaxy S3 ekranına rehberden kişi eklenebilirmi? Normalde eklenemediğini biliyorum ama farklı yöntem olabilir diye size sordum. Ne demişler, akıl akıldan üstündür :D

nokia 603

Üye
hocam bende vodafondan alacagim ama s4 alinca guncelleme yapayimmi kitkata yukseltcektim bircok sorun var 4.2 de kalayimmi ?

osnakli

osnakli

Üye
4.2.2'de pil için kalmanızı öneririm. 4.3 veya KitKat'ın bi özelliği yok. L gelene kadar takılabilirsiniz.Ancak tavsiyem LG G2 yönünde. Yine de siz bilirsiniz, S4 ekran ve ses konusunda, G2 ise pil ve performans konusunda biraz daha iyidir.
Yılların Android kullanıcısı olarak size bi tavsiyem olacak. S4e vereceğiniz parayla iPhone ALIN rahat edin. Yıllardır androidde boşuna kalmışım.

nokia 603

Üye
4.2.2'de pil için kalmanızı öneririm. 4.3 veya KitKat'ın bi özelliği yok. L gelene kadar takılabilirsiniz.Ancak tavsiyem LG G2 yönünde. Yine de siz bilirsiniz, S4 ekran ve ses konusunda, G2 ise pil ve performans konusunda biraz daha iyidir.
hocam dogru diyorsunuz ama iste bizim tarifemize en iyi telefon s4 oldugu icin yoksa tabikide gonlumun sultani g2
Yılların Android kullanıcısı olarak size bi tavsiyem olacak. S4e vereceğiniz parayla iPhone ALIN rahat edin. Yıllardır androidde boşuna kalmışım.
hocam 4s 8gb alabiliyorum ama hafiza yuzunden eledim biraz oyun oynarim da

osnakli

osnakli

Üye
hocam dogru diyorsunuz ama iste bizim tarifemize en iyi telefon s4 oldugu icin yoksa tabikide gonlumun sultani g2

16 gb işinizi Görmez mi?

Anil-D

Anil-D

Üye
format atsin mobil veridede sorun olabilir cekmeme gibi

lordtr12

Üye
öncelikle merhaba arkadaşlar
telefoncudan 2. el galaxy s4 aldım 1 ay oldu alalı benim sıkıntım telefona güncelleme gelmiyor sürümüm 4.2.2 arkadaşlarımdada s4 var onların 4.4.2 güncelle dediğimde bana zaten en güncel sürüm yüklü diyor telefonculara sordum gelir bekle diyorlar Csc kodum ACR araştırdm bunu böle bi ülke kodu yok sitelerde unkown yazıyor diyorlar neresi olduğu belli deil diyorlar samsungun sitesinde sudi arabistan yazıyor nolur bana yardımcı olun yani bilen arkadaşlarım varsa kafayı yedirtcek bana bu telefon odinle yüklemeyide bilmiyorum nası olacak bu iş şimdiden teşekkür ederim

osnakli

osnakli

Üye
öncelikle merhaba arkadaşlar
telefoncudan 2. el galaxy s4 aldım 1 ay oldu alalı benim sıkıntım telefona güncelleme gelmiyor sürümüm 4.2.2 arkadaşlarımdada s4 var onların 4.4.2 güncelle dediğimde bana zaten en güncel sürüm yüklü diyor telefonculara sordum gelir bekle diyorlar Csc kodum ACR araştırdm bunu böle bi ülke kodu yok sitelerde unkown yazıyor diyorlar neresi olduğu belli deil diyorlar samsungun sitesinde sudi arabistan yazıyor nolur bana yardımcı olun yani bilen arkadaşlarım varsa kafayı yedirtcek bana bu telefon odinle yüklemeyide bilmiyorum nası olacak bu iş şimdiden teşekkür ederim
Bana sorarsAnız lolipop gelene kadar bekleyin çünkü 4.2 ile 4.4ün birbirinden hiç farkı yok. Hatta 4.2 daha kullAnışlı. Illa da Geçmek istiyorsanız sammobilden dosyayı indirip odin'le kurabilirsiniz. Yok oto Güncelleme istiyorsanız marketten csc diye bi uygulama var onu kurup csc'nizi tur yapıp oto Güncelleme alabilirsiniz. Son uyarı csc değiştiğinde cihaz sıfırlanır resimleriniz bile silinir ona göre.

lordtr12

Üye
Play stroden csc uygulamasni indirdm change csc diyorum arama yerine geliyor basiyorum bana baglanti sorunu veya gecersiz ime diyor

lordtr12

Üye
Pardon mmi kodu diyor
Valla ben direk bole aldim hic ellemedm bilmiyorum rootlumu

Yiğit Türkmen

Yiğit Türkmen

Üye
Ozcanrom yükledim herşey normal imei var ama şebeke yok arama yapınca ağda kayıtlı değil hatası veriyor çok forumda araştırdım hepsi ağ operatorleri demiş ama olmuyor yardım ederseniz sevinirim

osnakli

osnakli

Üye
Ozcanrom yükledim herşey normal imei var ama şebeke yok arama yapınca ağda kayıtlı değil hatası veriyor çok forumda araştırdım hepsi ağ operatorleri demiş ama olmuyor yardım ederseniz sevinirim
İmei'nizi bi kontrol edin kopyalanmış olabilir.

Yiğit Türkmen

Yiğit Türkmen

Üye
imei doğru

Üst Alt