Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

firat996

Üye
Usta çűnkű telefon orjinal fakat samsung garantisi ile değil bir bilişim ithalat firmasına ait.Cwm recovery nasıl yüklenir hocam GT-I9500'e bilmiyorum kusura bakma 1 haftadır başını ağrıttım :)Hocam bide ben root atmaya çalıştım fakat yüklenmiş SU...... hatası verdi cihaz rootlanmadı nasıl çözebilirim bu sorunu

fahra4

Üye
Merhaba herkese günaydın.Bende de galaxy s4 gt-I 9500 var bir sorum olacaktı dün play storedan gta sanandreas satın aldım.Oyunda grafik ayarlarını max yapıyorum en düşüğe çekiyorum yinede oyunda anlık takılmalar oluyor.Ne yapmak gerek?Oyunun optimizasyonu yapılmamış haralde.Güncelleme gelmesi gerekiyor sanırım.Şimdiden teşekkürler.

bafrali046

bafrali046

Üye
Ortalama 1 hafta, 10 günde bir cihazda yüklü olan bir uygulamanın telefonun bazı dosyalarına erişmek istediği bunun engellendiği hakkında bi hata alıyorum uyg.göster diyorum yüklü olan tüm uygulamaların olduğu listeyi açıyor bu uygulamanın hangisi olduğunu nasıl ögrenirim

Birde telefonda yedekleme falan yapmadım ama son yedeklemenin üzerinden 3 gün geçti diye bi bildirim geliyor bu hata neden olabilir

Birde menüde uygulamalaın yerini değiştirirken touchwiz ana sayf. Sonlandırıldı diye bi hata alıyorum bu neden olabilir
ilgilenen kişilere şimdiden teşekkür ederim

Telefonum Galaxy S4 (root'lu değil)https//imageshack.com/i/nefskgp

İlk defa resim eklemeyi denedim olduysa sorunun birisi resimdeki gibi

Son düzenleme:
b3u8g7ra

b3u8g7ra

Üye
Ne zamandır gözükmüyordun abi hoşgeldin :)

Bende ilk önce ram'i sormak istiyorum.

Hd oyunlardaki ( Real racing 3 , modern combat 4) performansını merak ediyorum.

Kamera ve video performansı S3'ten ne doğrultuda iyi ?

Sensörler ve eklenen yeni hareketler düzgün çalışıyor mu ?

Türe

Türe

Üye
?

firat996

Üye
hocam baştan soylesene sayacin 1 olduğunu. kesin çözümü söylüyorum sana. cihaza cwm recovery yükle. daha sonra recovery moda girip wipelerin hepsini yap ve format/system,format/data,format/cache,format/media yap daha sonra cihazın işletim sistemi silinecek.sonra recovery modda iken direk download moda geç TR romunu flaşla bu kadar sorun çözüldü
Hocam teker teker anlatırmısın sana zahmet!

mamifruko

Üye
Ya abi bişey sorucam bilen varsa ulaşın bna telefonuma format attım 4.4.2 oldu nasıl 4.4.3 yapabilir ?

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mamifruko

mamifruko

Üye
4.4.3 yapmama gerek varmı peki yoksa kalsın 4.4.2 olarak

Türe

Türe

Üye
Bilmiyorum tercih senin

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
4.4.3 Carbon Rom ile yapılıyor dolayisiyla 4.4.3 yaparsan cihaz garanti dışı kalır knox sayacı aktif olur. 1-2 aya 4.4.3 dağıtımına başlarlar heralde

anemik

anemik

Üye
rusya rom indiriyorum 4.4.2. kullanan var mı burda ? birisi baya iyi demişte denemek istedim.
telefonu sabah aldım üstünde xperia şeyleri var anlamadım gitti adam farklı rom kurmuş.

unspoken9

Üye
Merhaba. 4.4.2 kullaniyorum emoji indirdim ama sms yazarken ifade koydugumda mms e donusturuyor ustelik s3lerde 4.2.2lerde bile ayni uygulama kullanilip cok rahat ifade gonderilirken. Nasil duzeltebilirim yardimci olabilicek var mi?

sefabalaman

sefabalaman

Üye
iyi aksamlar öncelikle telefonmda ahizede ses gelmiyr bugun aldım ne yapabilirim fabrika ayarına cevrdm hprlerde geliyor ama ahizede konusma yaparken ses gelmiyor

prosecurity

Üye
Merhaba ; samsung s4 marka telefon aldım ve sd kart taktım ancak whatsapp ve retricadan gelen veya kendi çektiğim fotolar SD karta yüklenmiyor telefon belleğine yükleniyor.Telefonun kendi kamerasından çekilen fotolar ise SD karta yükleniyor.Whatsapptan geln fotoğrafların doğrudan SD karta yüklenmesi için ne yapmam gerekiyor.Teşekkürler.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Batarya Çoz Fazla Dayanmıyor Hemen Bitiyor :( :ağlarım:

digitalb

digitalb

Üye
S4 samsun teli rotladık garanti dışı kalırmı; Rottan nasıl kurtulup eski haline gelir lütfen yardım edin.
öncelikle telefon cep uçağı :) ben vodofone faturalı hat kullanıyorum faturaya ek 24 ay tahatütlü aldım sormak istediğiniz bir şey varsa memnuniyetle cevaplarım

Anil-D

Anil-D

Üye
telefonum ucuyor

ezorluab1

Üye
Beyler ben s4 e sahip bi insanım yada insandım diyelim . cok zor durumdayım lütfen yardım twrp ile custom rom yüklicektim tüm her seyi ayarladım roottur . romdur falan filan derken . wipe yap dediler yanlıslıkla cihazdaki her seyi silmisim . sanırım os sistemi yüklü degil tarzında bi hata verdi . simdi samsung yazısı bile cıkmıyo sadece recovery bide download modu açabililyorum ağlamak dışında hiç bişi gelmiyo elimden. Sırf ultra güç tasarruf modu için düştügüm hallere bak şuan stock rom yüklemeye bile kalksam sw rev. check fail device3 binary 2 hatası alıyorum odinden stock yükleyemedim hiç bi bok yapamıyorum samsung yazısı bile gelmiyo galaxy ı9500 falan filan yazıyo sonra samsung gelip açılması gerekirken olmuyo suana kadar cogu telefona yaptım bu islemi twrp ile yapamadım telefonumdan oldum allah rızası için yardım edin abilerim ben 21 yaşındayım üni okuyorum ve bu telefon her şeyim lütfen yardım edin . :S bi kişi pit dosyasıyla düzelir demiş denedim oda olmuyo kısaca imdat !!!!!

Üst Alt