Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

taxinomaxis

Üye
Öncelikle teşekkürler. Bu hangi ülkenin firmware'i oluyor acaba ? Sorun çözüldükten sonra telefondaki hiçbirşey umrumda değil açıkçası :)İndirip deneyeceğim :)Birde bu factory firmware olduğu için odin ile yükleyeceğim herhalde değil mi ?

Tabiki linkteki factory firmware sürümü yüklemeyi deneyin ancak bilmeniz gereken şey bu rom tüm cihazı sıfırlar :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Öncelikle teşekkürler. Bu hangi ülkenin firmware'i oluyor acaba ? Sorun çözüldükten sonra telefondaki hiçbirşey umrumda değil açıkçası :)İndirip deneyeceğim :)Birde bu factory firmware olduğu için odin ile yükleyeceğim herhalde değil mi ?

indirip bakmadim açıkçası ama genelde bir alt sürüm oluyor odin ile bir deneyin bence.

Tapatalk HD ile yazılmıştır.

Sciondar

Sciondar

Üye
Most wanted bağımlısı oldum hic kasmadan nefis grafikler...

halim_guzlek

Üye
Slm s4 var Flash Playerlar yükledim ama desteklemiyor tarayıcılardan firefox destekliyor oda kasıyor teli donuyor Flash playeri nasıl nerden yükleyebilirim acaba yardım lütfen.

kingo_disco

Üye
Arkadaşlar telefonun donanim bilgisine nerden bakabilirim?

vic353

vic353

Üye
bi soru da ben sorayım

galaxy ace'de ana ekranda kaydırdıkça arka plan resmi de kayıyordu. s4'te var mı ki bu özellik? bulamadım da

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
bi soru da ben sorayım

galaxy ace'de ana ekranda kaydırdıkça arka plan resmi de kayıyordu. s4'te var mı ki bu özellik? bulamadım da
Tabiki bu launcher ile alakalı bir durum .Kullandığınız stock launcher ise farkı launcher deneyerek görebilirsiniz.

kingo_disco

Üye

Google Play'den bunu yükleyerek bakabilirsin tüm özelliklere

çok tşk ederim dostum güzel program. Bu arada i9500 telefonu framaroot ile rootladım :)
(edit: mesaj düzeltmesi)

jakabey

Üye
Arkadaslar 2 gun once nokia 701 im yerine s4 aldim symbiandan sonra cok farklı geldi android ilk sorum s4 de gerekli programlar nelerdir ikinci sorum maille birlikte smslerde mailmis gibi gozukuyor bunu ayiramiyormuyuz yardim için teşekkürler

vic353

vic353

Üye
go launcher ex kullaninca oluyor tesekkurler nextman

• Beğen
Tepkiler: Nextman
eskbxl

eskbxl

Üye
peki ben hiç rom yükleyemeyecekmiyim
merhaba size birsey tavsiye edebilirim benimde imeilim silinmisti efs pro ile imeil yedekleme ve geri yukleme diye birsey bulmustum
busybox diye bir apk ile istersen biraz konuyu arastir bulmazsaniz size link atarim. saygilarimla

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
Hocam bazı sitelerde aldım bilgiye göre s4 lere 180mb lik 4.3 güncellemesi gelmiş ama benim telefona güncelleme gelmedi bir araştırsan hocam bu konuyu sana zahmet şimdiden teşekkürler

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
Anladım hocam Sağol bilgi için Allah razi olsun

.caner.

.caner.

Üye
:rica: 4.3 sürümü Note III ile birlikte gelecek bizede 6-7 eylul gibi gelir umarım.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
İnşallah hocam sabırla bekliyoruz :)

Üst Alt