"galaxy s4" silinen dosyanın geri alınması...

Sponsorlu Bağlantılar

ceyhande

ceyhande

Üye
    Konu Sahibi
"galaxy s4" silinen dosyanın geri alınması...
fotoğraflarımı yanlışlıkla sildim. geri yükleme mümkün müdür? mümkün ise nasıl? bir yardımcı olun arkadaşlar lütfen...:tşk:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve muratvemine

kralberk13

kralberk13

Üye
telefonların genelinde silinen videolar resimler vb vb geri alınmaz ama s4 bilmiyorum

muratvemine

muratvemine

Üye
Hexamob Recovery Pro adında bi program var.Bu pogram ile geri getirebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ceyhande
Emre_o6

Emre_o6

Üye
Bildiğim bi yöntem var kısaca anlatayım. Recuva adlı programı bilgisayarınıza kurun. Telefonu depolama modunda bilgisayara baglayın. Recuva acılırken nereden dosya kurtarılacagını sorar. Telefonu seçin. Programı çalıştırın. Eğer bulamazsa programın ayarlarında derinlemesine tarama diye bi seçenek var. O modunda mutlaka bulacaktır.Kolay gelsin.

• Beğen
erlbas

erlbas

Üye
Aynı hatayı bende yaptım. Geri yüklemek için saatlerce internette program aradım. S4 ü bilgisayara bağladığımda otomatik kullan penceresinde Resimleri ve Videoları al (windows kullanarak) seçeneğini kullanarak resimlerimi kurtardım. Fakat videolar gitti.Şunuda belirteyim. S4 ile çektiğim resimler için belli aralıklarla çıkan Anı albümü oluştur uyarısı çıktığında Albüm oluşturduğum resimlerde hiç kayıp yok ama bazı resimlerimi kurtaramadım

• Beğen
ismail

ismail

Üye
hafıza kartından silindiye recovery my files programı işinizi görür :oke:

• Beğen
ceyhande

ceyhande

Üye
    Konu Sahibi
Hexamob Recovery Pro adında bi program var.Bu pogram ile geri getirebilirsin.

teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

Bildiğim bi yöntem var kısaca anlatayım. Recuva adlı programı bilgisayarınıza kurun. Telefonu depolama modunda bilgisayara baglayın. Recuva acılırken nereden dosya kurtarılacagını sorar. Telefonu seçin. Programı çalıştırın. Eğer bulamazsa programın ayarlarında derinlemesine tarama diye bi seçenek var. O modunda mutlaka bulacaktır.Kolay gelsin.

teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

Aynı hatayı bende yaptım. Geri yüklemek için saatlerce internette program aradım. S4 ü bilgisayara bağladığımda otomatik kullan penceresinde Resimleri ve Videoları al (windows kullanarak) seçeneğini kullanarak resimlerimi kurtardım. Fakat videolar gitti.Şunuda belirteyim. S4 ile çektiğim resimler için belli aralıklarla çıkan Anı albümü oluştur uyarısı çıktığında Albüm oluşturduğum resimlerde hiç kayıp yok ama bazı resimlerimi kurtaramadım

deneyeceğim eyvallah...

baykral

baykral

Üye
Mobogenie iniyor yardim lüften

• Beğen

Üst Alt