Galaxy S4 Şarj Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Şarj Sorunu
Arkadaşlar 4 Gün Önce Samsung Galaxy S4 Aldım. Telefon kapanana kadar sarj etmedim Kapandıktan sonra Tam şarj olana kadar Yaptım. Yani 8 saat falan yapmadım. Sanırım Eskide Kaldı Bu olay. Sizce dogru mu Yaptım. Kimilesi Lion bataryalar ilk 1 haftadan sonra Açılır performans artar diyolar. Yani Telefonu Elime alıyorum nette gezinip oyun oynuyorum Şarj düşüyo Hemen. Sizce Neden Olabilir ?

MaxipmaN

Üye
doğru yapmışsın 8 saat eskide kaldı ama ben yapıyorum içime sinmiyo

cardanadam

cardanadam

Üye
eskidendi o olay ayrıca şarjın tam boşalmasını beklemeyede gerek yok s4 internette çok şarj harcıyor ben sadece telefon görüşmesi yapmak için kullandığım zaman 2.5 gün gidiyor ama bilgisayar gibi kullanırsanız fazla gitmez ki bir laptop un şarjı okadar gitmiyor bence bir laptop dan çok çok iyi bir şey

sLeepLe

sLeepLe

Üye
dedikleri gibi 1 1.5 haftaya oturur şarj süresi merak etme :oke:

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
dedikleri gibi 1 1.5 haftaya oturur şarj süresi merak etme :oke:
Umarım Öyle Olur :)

- - - Eklendi - - -

eskidendi o olay ayrıca şarjın tam boşalmasını beklemeyede gerek yok s4 internette çok şarj harcıyor ben sadece telefon görüşmesi yapmak için kullandığım zaman 2.5 gün gidiyor ama bilgisayar gibi kullanırsanız fazla gitmez ki bir laptop un şarjı okadar gitmiyor bence bir laptop dan çok çok iyi bir şey
sadece arama için kullanırsam gerçekten o kadar dayanıyor yani öyle oldugu Yerde kalsa hiç şarj düşmüyor. Ama işte Elime alınca Sonuç Ortada. Umarım Düzelir

• Beğen
Tepkiler: lorderenii
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Buyurun ornek ki yarida cektim sarji

• Beğen
Tepkiler: asxcerqwee

hbwolf

Üye
s3 mini aldığımda benimde şarj sorunum vardı bi gün dayanmıyodu bi hafta sonra bataryadan tam performans almaya başladım yani sende düzenli olarak ötmeye başladığında şarja tak 1 hafta sonra falan farkı anlayacaksın, güle güle kullan :)

enterneoll

enterneoll

Üye
daha doğrusu 1 hafta değil daha uzun süre ama 1 haftada farkı hissedersin...

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Buyurun ornek ki yarida cektim sarji

[/QU
OTE]
Ekran fazla yiyo senın fazla benım %20 25 civarı. Bende Dün bugün 10 saat falan olmustu batarya baya doluydu elime aldım bitti işte şarjdan yeni çıkardım.
- - - Eklendi - - -

s3 mini aldığımda benimde şarj sorunum vardı bi gün dayanmıyodu bi hafta sonra bataryadan tam performans almaya başladım yani sende düzenli olarak ötmeye başladığında şarja tak 1 hafta sonra falan farkı anlayacaksın, güle güle kullan :)
Umarım Öyle Olur. Bu arada Teşekkürler :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Farkindayim cunku ekranda kullanmam gereken araç sayısı fazla :oke:

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Buda benim ki

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
4 sayfa 9 widget :oke:

Massbattle

Üye
Nedense bilmiyorum ama benim telde ısınma sorunu vardı yavaş yavaş geçmeye başladı özelikle wifinin veya mobil ağın kapalı olduğu zaman ısınmanın geçtiğini gördüm doğrumudur bilmiyorum ama.. wifi kapalı olsun veya mobil ağın ihtiyacın olduğu zaman aç sarj sorunun kalmaz 8 saat müzik dinledim %6 gitmi,ş sarj.

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Oyun oynayınca şarj gidiyo. Düzelir güncellemeler ile sanırım. Bu vodafone internet konusunda sizce iyi mi ? Fiyat konusunda falan

cardanadam

cardanadam

Üye
Oyun oynayınca şarj gidiyo. Düzelir güncellemeler ile sanırım. Bu vodafone internet konusunda sizce iyi mi ? Fiyat konusunda falan

bence iyi ben 8 gb kullanıyorum 69 tl fiyatı biraz yüksek ama olsun hızı çok iyi

furkann20

furkann20

Üye
8 saat şarj yapma olayı nikel kadmiyum pillerde yapılması gereken bir işlemdi.

yıllardır cep telefonlarında lityum iyon pilleri kullanılıyor ve ''şarj tamamlandı'' uyarısına kadar şarj etmen yeterlidir.

dediğin doğru 1 hafta içerisinde gerçek performansına ulaşacaktır pilin.

şarj süresine takılma bütün üst seviye telefonlarda şarj en fazla 14-18 saat gider. benimde s3 var 1 günü zor çıkartıyorum o da fazla kullanmazsam :) telefonunda bir sorun yok hayırlı olsun bu arada :)

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
8 saat şarj yapma olayı nikel kadmiyum pillerde yapılması gereken bir işlemdi.

yıllardır cep telefonlarında lityum iyon pilleri kullanılıyor ve ''şarj tamamlandı'' uyarısına kadar şarj etmen yeterlidir.
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kardeşim :)

dediğin doğru 1 hafta içerisinde gerçek performansına ulaşacaktır pilin.

şarj süresine takılma bütün üst seviye telefonlarda şarj en fazla 14-18 saat gider. benimde s3 var 1 günü zor çıkartıyorum o da fazla kullanmazsam :) telefonunda bir sorun yok hayırlı olsun bu arada :)
verdiğin bilgiler icin teşekkür ederim kardeşim :)

saeedi6347

saeedi6347

Üye
arkadas sen pili bir defa cikar ve tekrar sarj et isalla sorun biter

Üst Alt