Tavsiye Galaxy S4 Mü? Htc One Mı? Lg G2 Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

LimePie

LimePie

Üye
lg g2 almalısın performans canavarı fiyatıda öteki telefonlara göre uygun

Invoke

Invoke

Üye
One'ın 4Mp sini normal normal pixellerle karıştırmamak lazım Kısaca dendiği gibi ULTRAPIXEL normal telefonlardaki sensörlerden 2-3 kat daha fazla ışık alabiliyor sanırım imagechip 2 diye bir görüntü işleyici bir chipte bulunuyor yani diyeceğim o kadarda boş bir kamera değil :)

Ben de boş demedim zaten, ultrapixel olduğunu biliyorum. Sonuçta boyuttan kaybediyor.
Bnm için mp daha önemli makrodan hem tasarım yönüyle kullanım tarzıyla g2 one dan daha iyi. :-)
Performans olarak da g2, onedan daha iyi :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
TheGoolr

TheGoolr

Üye
S4 > kesinlikle alma.
One > müzik dinliyorsan al.
G2 > bence bnun almalısın ekran kamera falan süper... :blush:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
LG G2 diyorum kesinlikle...

LimePie

LimePie

Üye
LG G2 diyorum bende şiddetle önerilir :)

blacktalon

blacktalon

Üye
ben olsam yine htc one alirdim heralde cunku lg pek gozum tutmuyor ekrani ve performansi iyi diyorlar ama one da takilip duran bi alet degil sense 5 akiyor diyebiliriz ;)Ve beats+boomsound ile muzik keyfi ayri guzel

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve muhammettvurucu
PriZm

PriZm

Üye
LG G2:

Performans >>>
Arayüz >
Ses kalitesi >>
F/P >>>
Batarya >>>
Kamera >>>

Galaxy S4

Performans >>
Arayüz >>
Ses kalitesi >>
F/P >>
Batarya >>
Kamera >>>

hTC One

Performans >
Arayüz >>>
Ses kalitesi >>>
F/P >
Batarya >>
Kamera >

• Beğen
Tepkiler: boran9999 ve .caner.
FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
BEN XPERİA Z KULLANICISIYIM İLK ÇİKTİĞİ ZAMANLAR TASARIMI İÇİN 1800TL VERİP ALDIM AMA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM SİZCE NE ALMALIYIM BEĞENDİĞİM Bİ TELEFON İÇİN 1900 BİLE VERİRİM TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM
s4 kullaniciyim simdi almaya kalkasam lg g2 alirdim
BEN XPERİA Z KULLANICISIYIM İLK ÇİKTİĞİ ZAMANLAR TASARIMI İÇİN 1800TL VERİP ALDIM AMA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM SİZCE NE ALMALIYIM BEĞENDİĞİM Bİ TELEFON İÇİN 1900 BİLE VERİRİM TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM
Note 3 al yada htc one max gelecek onu al

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS

partyhard

Üye
bekle nexus 5 veya iphone al

• Beğen
Tepkiler: meg1ddo
meg1ddo

meg1ddo

Üye
bu saatten sonra nexus 5 almak en mantıklısı bence, g2 nin sürekli güncelleme alan versiyonunu hayal et.

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 tam anlamıyla 24 ekim de googlenin fuarında tanıtılacak ama sızdırılan bilgilere göre nexus 5in g2 den daha düşük özlikleri war örneğin g2nin 13 mp kamerası warken Nexus 5. İn 8 mp kamerası war. Nexus 5 in 16 gb liğının bataryası lg g2 den daha düşük g2nin 3000 mah. Nexus 5in 2800 mh. Ekran olrakda lg g2 daha büyük nexusun 4.8 inc iken g2nin 5.2 inc bundan dolayı. LG G2

smh60

smh60

Üye
LG G2 gerçekten süper tavsiyem :)

Üst Alt