Tavsiye Galaxy S4 Mü? Htc One Mı? Lg G2 Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

furkey

Üye
htc one ile g2 arasında karar vermen gerekecek. Ama ben g2 yi seçerdim heralde. Yok bi sn yine htc one ı seçerdim :) Telefon dediğin bence cepteki multimedya merkezi ve seni eğlendiren alet olmalı. g2 nin üstün yanı hızlı olması. Ama multimedyada one önde :)

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
Htc one nın 4mp kamerası war ama lg g2nin 13mp kamerası war bide işletim sistemi olarak lg, htsden %33 oranında daha güçlü siz bana da hala htc one al diyorsunuz htc one niye almalıyım detaylı olarak anlatır mısınız?

qwestar

Üye
Htc one nın 4mp kamerası war ama lg g2nin 13mp kamerası war bide işletim sistemi olarak lg, htsden %33 oranında daha güçlü siz bana da hala htc one al diyorsunuz htc one niye almalıyım detaylı olarak anlatır mısınız?

4 mp degıl up dostum s4ten daha iyi foto cekiyo kendisi :)
sense 5 arayuzu cok guzel sesi mukemmel kasası bi harika :)

buradan resimlere bakabilirsin:)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye

Tasarım multimedya sense 5
G2 performans ekran kamera

qwestar

Üye

Lohengram

Lohengram

Üye
G2

Buğra

Buğra

Admin
LG G2

• Beğen
Tepkiler: aksitman
tory1tory

tory1tory

Üye
G2 tabiki

boran9999

boran9999

Üye
S4 ve G2 yi Real racing3 de test etme imkanım oldu S4 22 aracın olduğu bölümlerde özellikler virajlarda takılıyor birde oyun esnasında kalabalık yarışlarda büyük ölçekli yazıların cıkması telefonu kasıyor anlık duraklamalar oluyor G2 de bunlar olmadı bilgilerinize

• Beğen
Tepkiler: Buğra
meg1ddo

meg1ddo

Üye
Aslinda cok yakinda nexus 5 cikiyor o da g2 ile ayni ozelliklerde olacak ozellikle ekrani, sadece kamera 8 mp olabilir ama yine de iyi olur, ustelik nexusun guncelleme avantaji olacak:) sahsen nexus cihazlar dururken baska model almak bana mantikli gelmiyor:)

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Bekleyebilirsen Kesinlikle Nexus 5
4.4 ile çıkacak hemde

boran9999

boran9999

Üye
Aslinda cok yakinda nexus 5 cikiyor o da g2 ile ayni ozelliklerde olacak ozellikle ekrani, sadece kamera 8 mp olabilir ama yine de iyi olur, ustelik nexusun guncelleme avantaji olacak:) sahsen nexus cihazlar dururken baska model almak bana mantikli gelmiyor:)

Bekleyebilirsen Kesinlikle Nexus 5
4.4 ile çıkacak hemde

Kesinlikle haklısınız Full HD bir ekranınız var ise mutlaka snapdragon800-andreo330 ve krait 400 kombinasyonuna ihtiyacınız var demektir en azından bu gün için.

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Bence G2'den şaşma. Çok güzel telefon. Ama işletim sistemi konusunda HTC One'ın Sense 5 işletim sistemi daha hızlı çalışıyor. İşletim Sistemi ve ses haricinde her şeyde G2 daha iyi.

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 almaya karar werdim herkese yorumlarından dolayı tşkr ediyorum sizce hngi siteden almalıyım

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
One'ın kamerası o kadar iyi değil, boyut küçük 4mp, manzara çek yakınlaştır, görüntü daha çok bozulur diğerlerine göre... Makroda iyidir ama =P

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
One'ın kamerası o kadar iyi değil, boyut küçük 4mp, manzara çek yakınlaştır, görüntü daha çok bozulur diğerlerine göre... Makroda iyidir ama =P
Bnm için mp daha önemli makrodan hem tasarım yönüyle kullanım tarzıyla g2 one dan daha iyi. :-)

Türe

Türe

Üye
Güvenirsen İstanbul Bilişim den al. Çok ucuz muadil sitelere göre

• Beğen
boran9999

boran9999

Üye

One'ın 4Mp sini normal normal pixellerle karıştırmamak lazım Kısaca dendiği gibi ULTRAPIXEL normal telefonlardaki sensörlerden 2-3 kat daha fazla ışık alabiliyor sanırım imagechip 2 diye bir görüntü işleyici bir chipte bulunuyor yani diyeceğim o kadarda boş bir kamera değil :)

Türe

Türe

Üye
Boş değil ama yeterli de değil. Bu teknoloji için erken. Apple gibi 8 yapıp daha kaliteli piksel kullanılabilirdi.

• Beğen
genco15

genco15

Üye
Bence g2 sd kart girisi olmamasi kotu ama otg destekliodur bence birde guncellemeleri nexusdan sonra ilk alacak telefon diye dusunyorm ve fiziksel tusu.olmamasi benim icin eksi

Üst Alt