Galaxy S4 Mini İ9190 Galaxy S4 Mini için S6 Mini Lollipop Port v6.1

Sponsorlu Bağlantılar

mugrib

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Mini için S6 Mini Lollipop Port v6.1
Arkadaşlar bu rom aslında çoktaaan çıktı. Ama baktımki paylaşan yok paylşıym dedim. Ben kullanıyorum şahsen çok memnunum android sürümü 4.4.4 tür.

Kurulum

• Rom dosyasını buradan indirin
  • İndirdiğiniz .zip dosyasını hafıza kartına kopyalayın.
  • Cihazı Recovery Mode’da başlatın.
  • Ses tuşlarıyla “wipe data/factory reset” seçeneğine gelip güç tuşuyla seçin ve açılan ekranda “Yes” seçeneğine gelip yine güç tuşuyla seçin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. İşlem tamamlanınca geri gidin.
  • Ses tuşlarıyla “wipe cache partition” seçeneğine gelip güç tuşuyla seçin ve açılan ekranda “Yes” seçeneğine gelip yine güç tuşuyla seçin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. İşlem tamamlanınca geri gidin.
  • “Install zip from SDCard1” seçeneği ile .zip dosyasını yükleyin.
  • Tamamlanınca cihazı yeniden başlatın.
Güncelleme

• Güncelleme dosyasını buradan indirin Şu anki güncelleme dosyasının sürümü 6.1’dir.
  • İndirdiğiniz .zip dosyasını hafıza kartına kopyalayın.
  • Cihazı Recovery Mode’da başlatın.
  • Ses tuşlarıyla “wipe cache partition” seçeneğine gelip güç tuşuyla seçin ve açılan ekranda “Yes” seçeneğine gelip güç tuşuyla seçin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. İşlem tamamlanınca geri gidin.
  • “Install zip from SDCard1” seçeneği ile .zip dosyasını yükleyin.
  • Tamamlanınca geri giderek “Restart sysyem now” seçeneği ile cihazı yeniden başlatın.

• ekran görüntüleri

Dn@

Dn@

Üye
Hocam sarj konusunda nasil ne gibi artı ozellikleri var bu rom un detaylı bilgi verebilirmisiniz

sozer

Üye
Hocam sarj konusunda nasil ne gibi artı ozellikleri var bu rom un detaylı bilgi verebilirmisiniz
5.2 den sonra bozdular romu
5.2 sürümü her konuda hepsinden iyi bence

kafasikac

Üye
Hocam romu kurucam ama şarj nasıl sorun var mı romda

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hocam telefonun rootlu olması gerekiyormu ?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Teşekkür ederim herhangibir olumsuzluk durumunda izlenmesi gereken adım nedir

Üst Alt