------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

cardanadam

cardanadam

Üye
Tamamdur ozaman a101 den aldim 16 gb 30 mb class 10 dedim a 101 mali sorunlumu acaba sagolasin ilgin icin
Rica ederim hafıza kartının çalışması için gerekli olan ufak yazılımlar var içinde onun için okadar görünüyor

• Beğen
Tepkiler: yaso57

cardanadam

cardanadam

Üye
Birde internette bulduğum bir yazı var buyur

Belleğinin format kapasitesi yukarda belirtildiği gibi 16.021.421.232 byte dır. Sen bu belleğe bu kadar byte değerinde bilgiler atabilirsin. Yazılım kurallarında bir kilo byte değeri asla 1000byte a eşit olmaz. Yazılım esnasında adresleme ikili sistemde 2 üzeri adreslendiği için (2.4.8.16.32.64.128.256.512.1024) asla 1kilobyte değerini 1000byte olarak adresleyemezsin.
Dolayısıyla bu belleğe adreslenebilecek bilgiler toplamda 1024 çarpanı ile bulunmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: yaso57 ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birde internette bulduğum bir yazı var buyur

Belleğinin format kapasitesi yukarda belirtildiği gibi 16.021.421.232 byte dır. Sen bu belleğe bu kadar byte değerinde bilgiler atabilirsin. Yazılım kurallarında bir kilo byte değeri asla 1000byte a eşit olmaz. Yazılım esnasında adresleme ikili sistemde 2 üzeri adreslendiği için (2.4.8.16.32.64.128.256.512.1024) asla 1kilobyte değerini 1000byte olarak adresleyemezsin.
Dolayısıyla bu belleğe adreslenebilecek bilgiler toplamda 1024 çarpanı ile bulunmaktadır.
Yazıyordum sildim teşekkürler :D

• Beğen
Tepkiler: yaso57 ve cardanadam
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Samsung whatcOn tv uygulamasi 31 aralikta sona eriyormus. Komple kapatiliyor. Varmi arkadaslar es deger kullandiginiz tv kumanda programi

yaso57

Üye
Teşekkürler ilginiz icin arkadaslar cok sağolun. Birde soyle bir sorun farkettim mesela resim aciyorum parlaklik en kisikta ekran cok hafif isik oynuyor gidip geliyo yani bariz bir derecede dikkat cekmiyor cok dikkatli bakinca farkediliyor her zaman olmuyor ama parlakligi acinca geçiyor acaba ekranda sorunmu var garantisi bitmeden göndersemmi garantiye

ahmetsezerrr06

Üye
abilerim ben samsung galaxy s4 getirttim yurt dışından dil seçeneklerinde Türkçe yok onu nasıl yapıcam bi yardımcı olun modeli GT I9500

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
arkadaşlar ben yarın s4 alacam 615 tlye full kutulu faturalı aksesuarlı ve 11 aylık tr cihazı 1780 tl faturası var alayımmı fiyatı nasıl

Anil-D

Anil-D

Üye
telefon kelepirse alabilirsin 615 tlye

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
yaw arkadaslar
ben s4 mini kullanirken haziran yada temmuz 2014 gibi 4.4.2 gelecek diye duyurdular.aylar geldi gecti suanda ocak 2015 deyiz hala turkiye romu gelmis durumda diil. diger ulkelere dagitildi. ben hemen rusya romunu caktim tele. hatta rusyaya iki sefer daha iyilestirme ve hata düzeltmeleri icin guncelleme verdiler ama turkiye hala verilmedi. millet 4.2.2 kullaniyoo.. baktim olmuyoo sattim gitti. 1700 e avea uzerinden s4 aldim. memnunum. lolipopu yaza dogru verirler acele etmeyin milleti umitlendirmeyin.. benim tek sıkıntım mesaj yazarken emoji smileyler gönderme yaparken mms e dönusmesi. sizdede oyle dimi

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
ykpknl

ykpknl

Üye
yaw arkadaslar
ben s4 mini kullanirken haziran yada temmuz 2014 gibi 4.4.2 gelecek diye duyurdular.aylar geldi gecti suanda ocak 2015 deyiz hala turkiye romu gelmis durumda diil. diger ulkelere dagitildi. ben hemen rusya romunu caktim tele. hatta rusyaya iki sefer daha iyilestirme ve hata düzeltmeleri icin guncelleme verdiler ama turkiye hala verilmedi. millet 4.2.2 kullaniyoo.. baktim olmuyoo sattim gitti. 1700 e avea uzerinden s4 aldim. memnunum. lolipopu yaza dogru verirler acele etmeyin milleti umitlendirmeyin.. benim tek sıkıntım mesaj yazarken emoji smileyler gönderme yaparken mms e dönusmesi. sizdede oyle dimi
Aynn olee gicik bi durum o

The Shadow

The Shadow

Üye
yaw arkadaslar
Heh doğru yola gelmişin s4 miniyi bırakarak :d: :oke: Hayırlı olsun :sirit:

• Beğen
Tepkiler: SerseriGönlüm12
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Eywallah the shadow :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
ykpknl

ykpknl

Üye
arkadaşlar root attım tele snra titanyum backupla bi kaç programı kaldırdım samsung hub samsung watch samsung apss chat on falan filan işte ama snra farkettmki erkran döndürme açıkken bile ekran dönmüyor silinen programlarla alakası varmıdır acaba bide fabrika ayarlarına dönsem düzelirmi fabrikaa ayarlarına dnünce root gdermi ?

baby_face_

baby_face_

Üye
Arkadaşlar cihazımda 4.4.2 orjinal rom yüklü. Son zamanlarda cihazım kendi kendine mobil veriyi açıyor, akşam yatarken kapatıyorum sabah bi kalkıyorum mobil veri açılmış şarjım azalmış. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı, varsa bu sorunu nasıl çözebilirim?

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Aksam yatarken evdekiler kurcalamasin :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Arkadaşlar bu rom nasıl? Tavsiye edermisiniz?

Anil-D

Anil-D

Üye
baron sende s4 varmiki

Üst Alt