------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çözüldüğüne sevindim :)

• Beğen
Tepkiler: AdemOyuklu

selinasgar

Üye
Merhabalar, bende s4 black edition var buna silikon kapak almak istiyorum. Normal s4 uyumlu kapaklar black editiona uyumlumudur?

selinasgar

Üye
:oke: evet anlamına mı geliyorr :)

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı

selinasgar

Üye
Teşekkürlerr ;)

AdemOyuklu

Üye
arkadaşlar s4 de girdiğimiz wifi şifresine nereden bakarız ? bilgisi olan var mı ?

AdemOyuklu

Üye
telefon rootsuz başka şansımız yok mu ? ki ?

yaso57

Üye
beyler Allah rızası için yardım edin ya çıldırıcamm. s4 üm var telefonu pc ye baglıyorum sarj oluyor ama pc gormuyor telefonu usb hata ayıklamayı denedım *#0808# denedim hersey denedim olmuyor kesinlikle telefona rom falan yüklenmedi telefon 4.4.2 ne yapıcam nasıl halledicem bu sorunu

AdemOyuklu

Üye
başka bir pc de denedin mi yada usb kablosunu degiştir bi istersen .

yaso57

Üye
Baska bir pc de denemedim bilgisayarda win 7 vardi ozaman taktim yine olmadi pc ye firmat attim xp yaptim bu sefer yine olmadi baska kablo ile denedim yine olmadi bu nasil bisey biyle wipe mi yapicam illa

bela55

bela55

Üye
bu uygulamayı kullanan varmı gerçekten işe yarıyomu ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu uygulamayı kullanan varmı gerçekten işe yarıyomu ?
İşin mantığına ters :) sebebi aynı hızda frekans decode eden hem cihaz hemde yazılımın olması.şimdi gelelim bu ve bunun gibi uygulamalara sabit hız kameraları yeri değişmeyen radarları tesbiti zaten kolay :) ben haftada 2000km yol yapan biriyim ben bile artık koca Marmara'da ezberledim:)

• Beğen
Tepkiler: Anil-D ve EmekHırsızı
Anil-D

Anil-D

Üye
İşin mantığına ters :) sebebi aynı hızda frekans decode eden hem cihaz hemde yazılımın olması.şimdi gelelim bu ve bunun gibi uygulamalara sabit hız kameraları yeri değişmeyen radarları tesbiti zaten kolay :) ben haftada 2000km yol yapan biriyim ben bile artık koca Marmara'da ezberledim:)
Gezmek iyidir[emoji1]

• Beğen
Tepkiler: Nextman

yaso57

Üye
Yardim edicek biri yokmuuu

Anil-D

Anil-D

Üye
beyler Allah rızası için yardım edin ya çıldırıcamm. s4 üm var telefonu pc ye baglıyorum sarj oluyor ama pc gormuyor telefonu usb hata ayıklamayı denedım *#0808# denedim hersey denedim olmuyor kesinlikle telefona rom falan yüklenmedi telefon 4.4.2 ne yapıcam nasıl halledicem bu sorunu
usb driverler kuruk olduguna emin ol bu klavyede tokezledi be[emoji17]

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt