------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
hmm hayırlı olsun. eve gidince Kurarim

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Tolga3521

Tolga3521

Üye
Hayırlı olsun arkadaşlar 4.4.2 yayınlandı.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
İniyor şuan... Yükledikten sonra mutlaka wipe yapmanızı öneririm :oke:

• Beğen
manguru022

manguru022

Üye
Wipe işlemini nasıl yapacagıma dair bir link atar mısın hocam :) Hic bilgim yok yap diyorsan bizde yapalım

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
4.2.2 bıraksam mı?

BornToKill

BornToKill

Üye
Kuralımmı güncellemeyi sorun çıkarmı yükleyenler fikirlerini yazabilirse güzel olur

Güncellemeyi kurmadan önce yapmamış gereken bişeyler varmı yedekleme format atma gibi ?

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Yedekleme kullanıcıya kalmış bir durum. Yükledikten sonra Wipe yapmanız yeterli olur. %33 şuan yavaş iniyor...

• Beğen
BornToKill

BornToKill

Üye
güncellemeyi kurduktan sonramı yapıcaz wipe yada kurmadanmı ? yada hiç yapmasak sorun olurmu ?

manguru022

manguru022

Üye
Ben yükledim de hic bir fark göremedim :D 3 tane fark sayabilicem sadece.
1. kilit ekranında calan sarkının albüm resmi
2. kılit ekranına kamera kısayolu
3. üst bar beyaz

bunların dısında pil ömrü artmıs sanırsam ki daha onu bilemiyorum söylentiler o yönde :D RAM durumunda da hic bir azalma yok, daha az ram harcıyacak felan deniliyordu. Pil ömrü artsında gerisini benim icin hikaye zaten

ANIL

ANIL

Admin
güncellemeyi kurduktan sonramı yapıcaz wipe yada kurmadanmı ? yada hiç yapmasak sorun olurmu ?

Yükledikten sonra yapın. Yapmadığınız zaman sorun çıkarmayabilir ama yaparsanız temiz bir cihaz olur daha fazla performans alırsınız.

Anil-D

Anil-D

Üye
Her sey ayni kurdum ama fark yok

manguru022

manguru022

Üye
Boş güncelleme olmasın diye faso fiso program göndermiş yine samsung :D Drive , %100 oyun!, google play kitaplar :D

Anil-D

Anil-D

Üye
Art yok runtime yok gene yalan oldu

manguru022

manguru022

Üye
Telefon kendine geldikce RAM düştü. 4.3 de 1.30 olan ram su anda 1.00 da seyrediyor

Anil-D

Anil-D

Üye
Sarjda pek duzelme oldugunu soyleyemem

ANIL

ANIL

Admin
Zaten telefonun tamamen yenileneceğini söylemediler :D Düzeltmeler, geliştirmeler falan filan...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
O Değilde Bazen Temasız Kontrol,Görünüm İşlemiyor Bakalım Düzelmişmi Daha Yüklemedim Pil Göstegesini Özlicem

Üst Alt