------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Konu, 'Maxicep Kullanıcı Kulüpleri' kısmında Nextman tarafından paylaşıldı. Okunma: 259848 | Cevaplanma: 9065

1. Teşekkürler:)

Yazan: Nextman
  2. Rica ederim... Ama benim cihaz farklı usb portları denememe rağme halen ( mtp ve ptp modların ikisinde de ) kamera tarayıcı olarak görüyor :(

3. obb yi bi atamadım gitti :(

4. Neden farklıki ?
    Nasıl atamadın Android/obb klasörü var oraya atacaksın

5.  
  6.  
  7. Arkadaşlar şu smartscroll olayı bendemi sorunlu sadece kafamı çevirmeden sayfayı aşağı yukarı yapmıyor.yada telefon elimdeyken azcık kımıldatsam sayfayı kaydırıyor.

8. wmp11-windowsxp-x86-TR-TR.pc de yüklü bile olsa yükle.telefonu.otamatik görür

9. Android obb ye pcden atilmiyormus anca herhangi bir yere atip sonra obb ye

10. Ben pcye bağladığımda her iki yerede dosya atabilyorum.Gerekirse akşama tekrar denerim.

11. Bende aygit yanit vermeyi kesmis olabilir falan diyor

12. Bende öyle bişey yok kardeşim :) driver'lar gayet stabil hatta pcde linux'de var
    ondada sorun yok

13. Ne yapalim artik bu sorunla idare edecegiz :D

14. Uygun bir zamanda hatırlat istersen uzaktan bakarım pcye kardeşim.:oke:

Dede bunu beğendi.
  15. sorun yok korkma herkezde öyle kafayla oluyor gözle değil :)

16. Merhaba S4 külübü Arkadaslari samsung s4,yi yeni aldim bugune dek nokia kullaniyodum sizden ricam s4 icin (nokia sleping screen)gibi bir uygulama ariyorum yardimci olursaniz sevinirim

Dede bunu beğendi.
  17. Bu uygulamanın işlevi nedir?

18. Android sisteminin kernel yapısından dolayı olmaz.Çok yakında olabilir ama bizlerde bekliyoruz ekran tamamen kapanır.Varolan uygulamalar var ancak bataryanın performansını %70 etkiliyor bizzat denenmiştir (Galaxy S2'de) :oke:

boncukkom bunu beğendi.
  19. Galiba ekran koruyucu ve handy kapaliyken saate ve gelen bildirimlere bakabililmek ilginiz icin sagolun yardimlarinizi bekliyom

- - - Eklendi - - -

Bilgi icin sagol hemserim iyi günler

20. Arkdaslar chrome ile 5 , 6 tane sekme actigimda acayip ram harciyor. Kendi tarayicisi ile ayni sayfalari actigimda ise cok az ram kullaniyor. Sizde de ayni durum var mi ?

Yüklüyor...