------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkürler:)

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
obb yi bi atamadım gitti :(

sefasahin34

Üye
Arkadaşlar şu smartscroll olayı bendemi sorunlu sadece kafamı çevirmeden sayfayı aşağı yukarı yapmıyor.yada telefon elimdeyken azcık kımıldatsam sayfayı kaydırıyor.

iizzz

iizzz

Üye
Telefonu bilgisayara bağladığımda neden kart depolayıcı olarak görüp veri aktarımı yapamıyorum sd kart veya hafızaya ? Bunun bir yöntemi var mıdır? kamera olarak bağla dediğimde sd kartı görüyorum ancak içerisine dosya atmama müsade etmiyor

wmp11-windowsxp-x86-TR-TR.pc de yüklü bile olsa yükle.telefonu.otamatik görür

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Android obb ye pcden atilmiyormus anca herhangi bir yere atip sonra obb ye

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Bende aygit yanit vermeyi kesmis olabilir falan diyor

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Ne yapalim artik bu sorunla idare edecegiz :D

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Arkadaşlar şu smartscroll olayı bendemi sorunlu sadece kafamı çevirmeden sayfayı aşağı yukarı yapmıyor.yada telefon elimdeyken azcık kımıldatsam sayfayı kaydırıyor.
sorun yok korkma herkezde öyle kafayla oluyor gözle değil :)

boncukkom

boncukkom

Üye
Merhaba S4 külübü Arkadaslari samsung s4,yi yeni aldim bugune dek nokia kullaniyodum sizden ricam s4 icin (nokia sleping screen)gibi bir uygulama ariyorum yardimci olursaniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Merhaba S4 külübü Arkadaslari samsung s4,yi yeni aldim bugune dek nokia kullaniyodum sizden ricam s4 icin (nokia sleping screen)gibi bir uygulama ariyorum yardimci olursaniz sevinirim

Bu uygulamanın işlevi nedir?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Android sisteminin kernel yapısından dolayı olmaz.Çok yakında olabilir ama bizlerde bekliyoruz ekran tamamen kapanır.Varolan uygulamalar var ancak bataryanın performansını %70 etkiliyor bizzat denenmiştir (Galaxy S2'de) :oke:

• Beğen
Tepkiler: boncukkom
boncukkom

boncukkom

Üye

Bu uygulamanın işlevi nedir?
Galiba ekran koruyucu ve handy kapaliyken saate ve gelen bildirimlere bakabililmek ilginiz icin sagolun yardimlarinizi bekliyom

- - - Eklendi - - -

Android sisteminin kernel yapısından dolayı olmaz.Çok yakında olabilir ama bizlerde bekliyoruz ekran tamamen kapanır.Varolan uygulamalar var ancak bataryanın performansını %70 etkiliyor bizzat denenmiştir (Galaxy S2'de) :oke:
Bilgi icin sagol hemserim iyi günler

kenan.02

Üye
Arkdaslar chrome ile 5 , 6 tane sekme actigimda acayip ram harciyor. Kendi tarayicisi ile ayni sayfalari actigimda ise cok az ram kullaniyor. Sizde de ayni durum var mi ?

Üst Alt