------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

codblackops2

codblackops2

Üye
bugün inceledim bayağı adamlar 10numara telefon yapmışlar.pixel yoğunluğu mükemmel 1 tane bile göremiyorsunuz :) dokunmatigi çok akıcı. Onun dışında kronik samsung veya touchwiz sorunları var ..alanlara hayırlı olsun doğru seçim :oke:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Kim nederse desin gayet güzel telefon ..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Arkadaşlar Samsung Smart TV ile screen mirroring yapmayı tarif edebilecek olan var mıdır?
Cep telefonunun görüntüsünü akıllı bir TV'ye yansıtabiliyorum diye biliyorum.
Ancak ilgili yere girip cihaz tara dediğimde televizyonu bulamıyor. Halbuki televizyon o sırada internete bağlı! Yani açık wireless ayarları...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Samsung Smart TV ile screen mirroring yapmayı tarif edebilecek olan var mıdır?
Ancak ilgili yere girip cihaz tara dediğimde televizyonu bulamıyor. Halbuki televizyon o sırada internete bağlı! Yani açık wireless ayarları...

Cihaz hicbir model bulmuyormu ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Denerim aksama tekrar DLNA sorunsuz denedim kumanda olarak bir cok cihazi kumanda ediyorum artik kumanda sorunuda yok :) tv modelinide belirtirsen ona gore bakarim

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Denerim aksama tekrar DLNA sorunsuz denedim kumanda olarak bir cok cihazi kumanda ediyorum artik kumanda sorunuda yok :) tv modelinide belirtirsen ona gore bakarim
Kumanda etmek mi?..
Daha çok yolum bu tel ile benim :D

Akşama konuşuruz :D
Televizyon: Samsung Smart TV UE 40 S Ledlerden...

• Beğen

canazoe

Üye

Cihaz hicbir model bulmuyormu ?

Telefonun bir aygıt ile ekran paylaşması için ek bir aparata ihtiyaç duyuyor ve bu olmadan da ekran aktarması yapamıyor. All Share Cast Dongle olmadan bu işlemi gerçekleştiremiyorsunuz diye biliyorum. Ancak Gelecek nesil televizyonlarda bunun olacağı ve ancak bundan sonra doğrudan yapılabilecek diye okumuştum

laz6116

laz6116

Üye
Bir tek arcelik tv yok iyi mi :))) bu nasil istir?

canazoe

Üye
Telefonu bilgisayara bağladığımda neden kart depolayıcı olarak görüp veri aktarımı yapamıyorum sd kart veya hafızaya ? Bunun bir yöntemi var mıdır? kamera olarak bağla dediğimde sd kartı görüyorum ancak içerisine dosya atmama müsade etmiyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefonu bilgisayara bağladığımda neden kart depolayıcı olarak görüp veri aktarımı yapamıyorum sd kart veya hafızaya ? Bunun bir yöntemi var mıdır? kamera olarak bağla dediğimde sd kartı görüyorum ancak içerisine dosya atmama müsade etmiyor

Sürücüleri duzgun yuklemediginde olur. Normalde galaxys4 media cihazi diye iki depolama alanını gormesi gerekir

canazoe

Üye

Sürücüleri duzgun yuklemediginde olur. Normalde galaxys4 media cihazi diye iki depolama alanını gormesi gerekir
Ortam cihazı olarak seçili olduğunda sadece ( win xp ) kamera olarak görüyor bilgisayarda ve araştır dediğimde klasör olarak geliyor ama içine birşey sürüklememe müsade etmiyor. Kamera seçtiğimde de durum aynı. Çözümü nedir?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Baska bir usb girisine tak ve suruculerin yüklenmesi için bekle.tekrar bak olmadi aksam pcden gosteririm

canazoe

Üye
Baska bir usb girisine tak ve suruculerin yüklenmesi için bekle.tekrar bak olmadi aksam pcden gosteririm

Tamam denedikten sonra paylaşırım seninle. Bu arada ben de navigasyon üzerine çalışıyorum :) Bekleyen arkadaşlara duyurulur :)

MrTech

MrTech

Üye

Abi dongle var mi ?

• Beğen
Tepkiler: Dede
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

canazoe

Üye
Deneme çalışmaları yapıyordum en uygun olanı bulma gibi ama şu an itibariyle igo 9.6.7.281004 versiyonunu yükledim ve canavar gibi çalışıyor :)
Çözünürlük vs hiçbir sıkıntısı yok. İsterseniz ilk sayfaya yükleme yapıp veya başka bir başlık açıp oradan arkadaşların kullanımına açabiliriz :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık ancak sygic daha kullanışlı geliyor bana ayrıca igo ürünlerini ücretsiz paylaşmayiniz.varsa böyle igo konusu bildiriniz

canazoe

Üye
Emeğine sağlık ancak sygic daha kullanışlı geliyor bana ayrıca igo ürünlerini ücretsiz paylaşmayiniz.varsa böyle igo konusu bildiriniz

O zaman ; igo 9.6.7.281004 versiyonunun glaxy s4 için uygun sürüm olduğunu ve sağlıklı olarak çalıştığını söyleyelim :)

• Beğen

Üst Alt