galaxy s3 vietnam orjinalmi

Konu, 'Samsung Android Donanım' kısmında ercan123 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1021 | Cevaplanma: 1

1. galaxy s3 vietnam orjinalmi

Gecenlerde s3 aldim arkasina baktigimda vietnam yaziyor cpusuna baktigimda samsung exynos yaziyor.Arkasindaki imei sorgulattigimda korea ithalat filan yaziyor.Sizce orjinal midir yada bi sorun cikarmi

Yazan: ercan123
  2. orjinaldir merak etme :spr benim ace 2 de vietnam malı :)

galaxy s3 vietnam orjinalmi konusuna benzer içerikler

1. Vietnam ( 27 Ocak 2009 | Türk ve Dünya Tarihi )

VİETNAM M.Ö. 3. yüzyılda Viet kabileleri, Çin'in Kanton şehrinden Orta Vietnam'a kadar uzanan Nam Viet Devletini kurdular. M.Ö. 111'de Nam Viet Devleti yıkılınca, Vietler Çin hakimiyeti altına girdiler. Uzun bir savaştan sonra Çinlileri...
  2. Galaxy s3 ( 29 Mayıs 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Beraberimde yurt disindan getirdim sifir kutusunda Kayitli deyil ilginen arkadaslar olursa satarim Tlf bire bir orjinal turkce var takas yapmiyorum Son fiyati 800 Dolar pazarlik yapmayin
  3. vietnam mali samsung galaxy s3 net ayari yardim ( 16 Mart 2013 | Samsung Android Yazılım )

Arkadslar elimde vietnam mali s3 var ve net paketi yaptim ama kullanamiyorum ayar yapilmasi lazim vodafon kullanicisiyim vodafon ayarlari desteklemiyor dedi yardim edebilicek var mi tel android 4.1.1 kullanioyardim edenlere cok t.ederim
  4. Galaxy s3 ( 20 Nisan 2013 | Cep Telefonları Genel )

İkinci el galaxy s3 ü kaça bulabilirim
  5. Vietnam Malı S3 Oyun Önerisi ( 24 Ekim 2013 | Android Genel )

arkadaşlar vietnam malı s3 kullanıyorum büyük oyunları açtıgımda playe basarkan uygulama kapanıyor bazılarında çalışacak uygulama varmıdır sizin önerinizde özellikler [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 15:27:21