Galaxy S3 Mü Yoksa Galaxy S4 Mini Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurGÜZLEN

OnurGÜZLEN

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Mü Yoksa Galaxy S4 Mini Mi?
İki telefon arasında kararsız kaldım, genellikle whatsapp,twitter,facebook,instagram ve oyun oynuyorum. Sizce hangisini almalıyım?

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Kardeşim şimdi sana şu şekilde belirteyim. Hani her zaman S serisinin amirallerini düşün. Yani s3 mini s4 mini bunlar yaş iş. Bugun güncelleme alır yarın ölür. s3 Hem ekranı açısından daha iyi, hemde her zaman güncelleme alacaktır. Performans açısından gerçi s4 mini 1.7 ghz çift çekirdek ama s3 1.4 4 çekirdek. çekirdeğe bakmamak lazım çoğu uygulama zaten çoklu çekirdek desteklemiyor. Belki performans açısından s4 mini önde gelebilir grafik kartını bilmiyorum ama sen bi benchmark sonuçlarına göz at. Eline yakışan s4 mini olur tasarım açısındanda. Ama bana kalırsa s3 tercih etmelisin.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve OnurGÜZLEN
OnurGÜZLEN

OnurGÜZLEN

Üye
    Konu Sahibi
S3 düşünüyorum bende çözünürlük açısından zaten şuanlık öyle düşüncem.++++++++++++++++++

• Beğen
Tepkiler: OnurErtas
Kontrol

Kontrol

Üye
Samsun Galaxy SIII ;)

The Shadow

The Shadow

Üye
s3 iyidir :spr

McJaws

McJaws

Üye
galaxy s3 benim görüşüm...

priv.boy

priv.boy

Üye
tabiki hız için s4 kardeşim. şekil olsun dersen s3 bence

maktama

maktama

Üye
tabiki hız için s4 kardeşim. şekil olsun dersen s3 bence
Kim s4'ten bahsetmiş ki??!
(Konuları hızlıca okuyup Post kasmaya uğraşmayın bukadar bence, bilginiz olmayan konuya da "bilgimiz yok kardeşim" yazmanız da ilginç olmuş ayrıca :D )

Ram s4mini de 1.5gb ve androidde nekadar ram, okadar rahatlıktır genelde. Ama telefonlar biraz farklı donanım ve boyut olarak. Sizn kullanım amacınıza göre seçiminiz değişir. Oyun oynayan biri değilseniz s4miniyi öneririm s3 yerine.

Son düzenleme:
priv.boy

priv.boy

Üye
samsung s3 mini uygun bu yazılımlara.

fk555897

fk555897

Üye
Bence S4 mini al.

OnurGÜZLEN

OnurGÜZLEN

Üye
    Konu Sahibi
s3 almaya karar verdim arkadaşlar, teşekkürler yorumlarınız için :)

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
canertopal

canertopal

Üye
S3 iyidir çabuk sıkılan biri olarak söylüyorum 4 aydır telefon düşmüyor elimden verdiğim paraya acımamaya başladım kullanınca

OnurGÜZLEN

OnurGÜZLEN

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler sağolun arkadaşlar:))

Akatsuki

Akatsuki

Üye
Geçen hafta bende aynı araştırmayı yapıyordum. Gittim S3 aldım, iyi ki almışım. Cyanogenmod ile bir canavara dönüştü resmen. Kesinlikle öneririm.