galaxy s3 mini çin

Konu, 'Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar' kısmında sadullah_100 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5487 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. galaxy s3 mini çin

s.a arkadaşlar galaxy s3 mini çin telefonunda ses yükseltme var mı? varsa şifresi nedir ??? acil yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ....

Yazan: sadullah_100
  2. Birde konu nerede baktın mı senin ki Çin malı mı orjinal ise burda cevap bulamazsın

galaxy s3 mini çin konusuna benzer içerikler

1. Samsung galaxy s3 mini

Galaxy S3 mini aldım.yalnız oyun yüklerken sürekli telefon hafızasına yüklüyor.hafıza kartına nasıl çewirebilirim kayıt yerini
  2. samsung galaxy s3 mini

arkadaşlar bende nokia 603 var bunu satıp s3 mini almak istiyorum acaba benim teli kaça satarım ? bide s3 miniyi önerirmiydiniz bana neden ?
  3. samsung galaxy s3 mini

arkadaşlar samsung galaxy s3 mini nasıl güzelmi ace2 mi güzel s3 miniye pikselleri sayılıyo diyolar kullananlar doğrumu?
  4. Samung Galaxy S3 mini

Selam arkadaşlar galaxy s3mini arıyorum 2.el veya sıfır maximum verebilecegim fiyat 500-600 arası 2.el de kullanılışına göre değişir fiyat.
  5. S3 mini çin malımı??

arkadaşlar s3 mini aldım kutusunun arkasında SAmsung galaxy s3 mini 8go yazıyor bu nedemektir? çin malı anlamına mı geliyor.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 21:18:45