Galaxy s3 mini bildirim ışığı sorunu

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında panatomax tarafından paylaşıldı. Okunma: 21680 | Cevaplanma: 5

1. Galaxy s3 mini bildirim ışığı sorunu

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim cihaza sahibim fakat mesaj falan geldiğinde ses dışında görsel olarak bir ışık falan yokmu yanan yada yanıp sonen ? Mesela whatsapp bildirim ayarlarında ışık olarak kırmızı seçtiğim halde whatsapptan mesaj aldığımda bir ışık göremiyorum cihazda acaba ne ışığından bahsediyor orada ? Teşekkür ederim

Yazan: panatomax
  2. Sanırım S3 Mini'de yok öyle bir şey.Çünkü bende de yanmıyor. :(

3. ​Hmm anladım dostum teşekkür ederim :)

4. S2, note, s3mini ve s4mini'de bildirim ledi yok.s3, s4 ve note2'de var.

5. konuyu hortlattım ama bunun ıcın program var mı ?

6. Donanım yoksa uygulama var zaten indirip kursan bile bi anlami olmaz

Galaxy s3 mini bildirim ışığı sorunu konusuna benzer içerikler

1. E72 bildirim ışığı sorunu ( 5 Şubat 2011 | Symbian S60v3 Destek )

E72'de bulunan bildirim ışığı iletim raporu geldiğinde yanmaya başlıyor ve bir tuşa başmadanda kendini kapatmıyor... yardımcı olursanız sevinirim:bilmm
  2. Galaxy S3 Kulaklik Bildirimi Sorunu ( 21 Temmuz 2012 | Android Genel )

Arkadaslar bugun farkettim en son guncelleme olan I9300XXLFB guncellemesinden sonra kulakligi taktigim zaman kulaklik takili bildirimi gelmiyor ama hersey duzgun olarak calisiyor sizdede oylemi :(
  3. bildirim ışığı sorunu . ( 30 Eylül 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

bildirim ışığı mesaj gönderildiğinde . Iletildi yazısında da yanıp sönüyor . Önceden olmuyordu böyle bir şey . Iletildi raporunda bu bildirim ışığı Niye yanıyor ki . Çok fena moral bozuyor .s
  4. s3 mini led bildirim ışığı ( 15 Haziran 2013 | Samsung Android Yazılım )

arkadaşlar ben s3 miniyi led bildirim ışığını yarladım fakat dosyayı yükleyemedim sizinle paylaşmak için
  5. [S3 MİNİ][MOD] Alt Panel Işıklarını Bildirim Işığına Çevirme ( 15 Eylül 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Araçları & Bilgi )

Yaptığınız işlemlerden doğacak sorunların tüm sorumluluğu size aittir. Not: Root gerektirir. Dosyayı indirin ve hafıza kartınıza atın. Telefonunuzu CWM'a alın(Üç tuş kombinasyonunu aktif hâle getirdiyseniz "ses açma+home+güç" tuşlarına...
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 8:39:54