Öneri Galaxy S3 Imei Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Imei Sorunu
Arkadaşlar telefonum S3.
Sorun şu ki Xda'dan 4.3 sürümü yükledim s3'e. Kasma ve donma sorunları yaşadım. Bu yüzden orjinal rom'a geri döndüm. Fakat imei uçmuştu. Ben rom yüklemeden EFS Yedeği almıştım fakat bir türlü telefona geri atamadım o yedeği. Şuan da da telefon İmei sorunlu halde duruyor. 0049 sorunu var. Bunu nasıl düzeltirim. EFS Yedeğini de geri yükleyemiyorum. Başka çaresi yokmudur? Mümkünse root atmadan düzeltmek istiyorum bu sorunu acil yardımınız lazım. Bu arada telefon da orjinal 4.1.2 yüklü fakat imei uçtu. Garanti var. Servise göndersem olur mu? Anlarlar mı telefona önceden root falan atılıp rom değiştirildiği? Cevaplarınızı bekliyorum.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Cwm ile bunu flashla

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
    Konu Sahibi
Ne işe yarayacak açıklarsan sevinirim...

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
    Konu Sahibi
İmei geri gelmeyecek ve 0049'lu hali ile mi olacak yani?
Cihaz garanti dışı kalmaya devam mı edecek?

TheMadness

TheMadness

Üye
İmei geri gelmeyecek ve 0049'lu hali ile mi olacak yani?
Cihaz garanti dışı kalmaya devam mı edecek?
Geri gelecek. 4.3 official sürümünü beklemen gerek garanti için çünkü XXEMG4'ten itibaren efs yapısı değişti. Veya efs yedeğini geri yüklersen de olur.

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
    Konu Sahibi
EFS Yedeği aldım fakat geri yükleme işlemini yapıyorum olmuyor. Hala 0049'da kalıyor. Neden böyle oldu anlamadım.

Bu arada Official 4.3 ne zaman gelir?

Narutodth

Narutodth

Üye
Bu yil bitmeden gelicegine dair haberler okudum ama ben UK stock rom kurdum 4.3 :D

Peocawe

Peocawe

Üye
@Narutodth arkadaşın verdiği şeyi flashladın mı cwm den? dün aynı olayı benim başıma geldi pasaport kayıtlıydı cihaz çözemedim bi türlü imei attırdım gidip. Bu çözümü duymuştum ama mg4 modemini bulamamıştım. Eğer olduysa kafama sıkarım. :D

edit: avatarlarınız aynı karıştırdım çok pardon. @EneSismanoglu a soracaktım soruyu. :D

Narutodth

Narutodth

Üye
@Narutodth arkadaşın verdiği şeyi flashladın mı cwm den? dün aynı olayı benim başıma geldi pasaport kayıtlıydı cihaz çözemedim bi türlü imei attırdım gidip. Bu çözümü duymuştum ama mg4 modemini bulamamıştım. Eğer olduysa kafama sıkarım. :D

edit: avatarlarınız aynı karıştırdım çok pardon. @EneSismanoglu a soracaktım soruyu. :D

Ahahah pisti olmusum :D önemli degil :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Benimde basima geldi ve oldu :D

• Beğen
Tepkiler: Narutodth
Peocawe

Peocawe

Üye
bosa 20liradan olduk iyi mi :D

jr_arif

jr_arif

Üye
gecmis olsun kardesim bende 4.3 resmi romu bekliyorum

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
    Konu Sahibi

Yok onu yapmadım direkt garantiye gönderdim.
Teknik servisten mesaj geldi; Telefonu tamir edip sorunu çözmüşler.
Yani root falan anlamamışlar. Sorunsuz yapıldı cihaz ama eğer bir daha başıma gelirse sizin dediğiniz modemi flashlıycam. Cevaplarınız için de teşekkürler :bigstar: