Galaxy s2 yazılım güncelleme

Konu, 'Android Genel' kısmında hackerss tarafından paylaşıldı. Okunma: 1986 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Galaxy s2 yazılım güncelleme

< Resmi açmak için tıklayın >

arkadaşlar telefonumu bilgisayarıma bağladığımda resimde görünen uyarıyı alıyorum. yazılım güncellemesi,. aklıma takılan bazı sorular var.
    1 - bu güncelleme ICS 4.0 olabilirmi?
    2 - güncellemeyi yaparsam root'um gidecek biliyorum ama rootlu iken bazı programlarımda yapmış olduğum değişiklikler gidecekmi? (google maps navigasyonu yaptım çok kullanıyorum) (tekrar root yapmak için servise göndermem gerekiyor vaktim yok)
    3 - orjinal ''spb shell 3d'' kullanıyorum güncelleme 4.0 ise burada da kullanabilirmiyim

Yazan: hackerss
  2. güncelleme android 4.0.3 evet ama türkiye romu değil bu (xeo) nerenin kodu bilmiyorum türkiyeye 15 marttan sonra gelecek yüklerseniz saydığınız herşey silinir sonuçta işletim sistemini komple silip yeniden kuruyor bilgisayarına xp yüklü win 7 formatladığını düşün onunla aynı şey işte

3. cihaziniz rootluysa kiesden guncelleme yapamazsiniz diye biliyorum ben

Galaxy s2 yazılım güncelleme konusuna benzer içerikler

1. Samsung Galaxy S2 Yazılım Güncelleme

Arkadaşlar yeni S2 aldım.İçinde 2.3.3 sürümü var.Ama sanırım S2 için en son sürüm bu değil.4 falan çıkmış galiba.Bu sürümü nasıl yükleyebilirm bir de bu sürümü yüklersem neler gider mesela uygulama garanti vs.falan.Bu sürümün bir avantajı var...
  2. Galaxy S2 yazılım güncelleme

Merhabalar acaba Galaxy s2 için son güncel yazılım sürümünün numarası nedir benim cihazımda 4.0.3 yazıyor kieste güncelleme bulmuyor ics veya baska yazılım cıkmadı mı
  3. Uygulama S2 Yazılım Güncelleme Sorunu

Arkadaşlar iyi akşamlar.Telefonum S2 ve ben güncelleme yaptım.4.0.4.güncelleme yaptıktan sonra telefonun duvar kağıdının tam üzerinde bir kutu çıktı ve içinde telefonun modeli camera tsk tsp gibi anlayamadıgım şeyler çıktı bu nedir ve nasıl...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 20:53:17