Galaxy s2 ICS sonrası ekran kilidi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

klongs

klongs

Üye
Ayrı sorun bendede var bi kitliyor bi kitelemiyor çözemedim gitti kurmadan önce tamamen resetleme silme işlerinide yaptım gene bu sorun çıktı rootta atmak istemiyom başka çaresi yokmu

rootsuz olmaz

gungorblk

Üye
Bendede aynı sorun vardı.Arkadaşın verdiği kodları girince cihaz kapanıp açıldı.Şu an tuş kilidi yeniden aktif.İşlemi yaparken Cihazım rootluydu.

jakobiyenn

Üye
root yapmak için telefonu pc ye bağlamak şart mı

padisah_58

padisah_58

Üye
root yapmak için telefonu pc ye bağlamak şart mı
root yapamıyorsan odin ile siyah kerneli yükle ( ) kendiliğinden rootlanır.. bundan sonra yukarda verilen talimatları uygula sorun kalmaz.

myxton

Üye
Selam arkadaşlar Bende galaxy SII var.Kısa süre önce güncelleme yaparak 4.3 versiyonuna yükseltim.Yüz tanıma özelliği ekran kilidi falan gayet güzel çalışıyordu.Fakat Telefonum spot olduğundan tefoncudan IMEI atmak zorunda kaldım.
IMEI attıkran sonra ekran kilidi,yüztanıma özelliği falan kayboldu.Marketten terminal programını telefona kurdum.anlattığınız kodları falan defalarca giriyorum telefonumun kapanıp yeniden açılması gerekiyor anlattığınıza göre ama bişey olduğu yok.Banada yardımcı olacak bir arkadaş varsa çok sevinirim....

enes122

enes122

Üye
Selam arkadaşlar Bende galaxy SII var.Kısa süre önce güncelleme yaparak 4.3 versiyonuna yükseltim.Yüz tanıma özelliği ekran kilidi falan gayet güzel çalışıyordu.Fakat Telefonum spot olduğundan tefoncudan IMEI atmak zorunda kaldım.
IMEI attıkran sonra ekran kilidi,yüztanıma özelliği falan kayboldu.Marketten terminal programını telefona kurdum.anlattığınız kodları falan defalarca giriyorum telefonumun kapanıp yeniden açılması gerekiyor anlattığınıza göre ama bişey olduğu yok.Banada yardımcı olacak bir arkadaş varsa çok sevinirim....

TELEFONUN root lu olması lazım

myxton

Üye
ilginiz için tşkler..Acaba TÜRKÇE 2.3.6 Room tekrar geri cihaza yüklersem sorun düzelirmi?.yada başka Çözüm yolu nedir,ne yapmam gerekiyor acaba.?

Twüt

Twüt

Üye
holo locker kullan

hakanaras04

Üye
seç açma+güç+menü bu şekilde bir menü çıkıyor bu cihazın rootlu olduğu anlamına mı geliyor

omeryalcinr

Üye
hocam cihazın root unu nasıl yapıcam sıkıldım iyice bu sorun dan lütfen bi yardımcı olun

ekimapt

Üye
bu yöntemle..
işe yarıyor. zaten açılırken dil ayarı google hesap ayarı falan istiyor. anlıyorsun olduğunu...

Merhaba,
telefonum rootlu. ics 4.0.3 kullanıyorum. belirttiğiniz komutları Terminal emulatorde yazdım, sistem yeniden başladı, recovery modunda sırası ile
-wipe cache
-advanced içerisinden wipe dalvick cache
-advanced içerisinden fix permissions yaptım.
cihazı açtım açılıştas dil falan sormadı, direk açıldı. kilit ekranı ve güç tuşu hala düzelmemiş. Adımlardan birini atlıyor olabilirmiyim?
Yardımın için şimdiden teşekkür ederim.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
başka bir rom yükle

Üst Alt