Galaxy S2 Dokunmatik Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 Dokunmatik Sorunu
arkadaşlar galaxy s2 dokunmatik sorunu yaşıyorum size şöyle anlatım.telefonumun yazılımı 2.3.6 idi 4.0.3 yaptım sorun yok 4.1.2 yapıyorum sorun yok özel romlar yüklüyorum sorun yok fakat taki telefonumun camı az bişi catlaktı ve çizikler vardı bende camını,orta tuşu,full dokunmatik değiştiirdim 270 tlye fakat yapmaz olaydım 2.3.6 ve 4.0.4 sürümleri haric telefonun dokunmatiği sorunlu sorun mesela twitterda veya facebook ta veya tarayıcıda parmağımı aşağı doğuru ittiğimde ekran aşağı yukurı titriyor ve aşağı doğru ittiğimde dokundugumu anlıyor sayfadan sayfaya geciyor neden ? önceden aynı romları yükledim fakat böyle bişey olmuyordu ve dahası telefonun camını takan adam biraz acemi şöyle söyleyeyim ekranın samsung yazısı yazan yerinde ışık çıkıyor az bişi karanlıkta belli oluyor acaba ekran tam oturmadımı ve biraz geri tuşuna sert basmam gerekiyor ve ekranı gücle ittiğimde yani ekrana tamamen bastırdıgımda 2-3 dk sorun gidiyor dokunmatik normale dönüyor fakat sonra yine dokunmatik sorunu baslıyor. yani böyle kullanmaya devam edemen çünkü menü geçişi yaparken bile bir yere tıkladımı sanıyor giriş yapıyor menüleri bile gecemiyorum. neden masrafı varmıdır acaba

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
sanırım telefonu düşürdünüz.bence yazılım ile alakası yok.telefonunuz zarar görmüş olabilir.yani anakart veya dokunmatik ekrana giden kablolar.benim düşüncem bu.

Üst Alt