galaxy s i9000 cihazıma klon imei atmalıyım??

Sponsorlu Bağlantılar

wukaat3838

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s i9000 cihazıma klon imei atmalıyım??
arkadaşlar bikaç ay önce ucuz die bu klon imeili galaxy s cihazı aldım oda patlak verdi 1 aydan kapanacak mesajı geldi

yazılım konusunda becerikliyim şuan custom rom olarak 4.2.2 kullanıyorum yertürlü yazılımı yapabilirim sadece sizden teknik destek bekliyorum tşk.

alaStar

alaStar

Üye
Bendede aynı sorun var cevap verecek kimse yok mu ?

burhankoxp22

Üye
becerikliyim derken ? :) programı verirdim ama en küçük hata yaptıgında telefon brick olur 20 tl kar edecegim diye 500 tl zarara girme diye vermiyorum telefoncuya verirsen ortalama 10 dk içinde yapar verir octaplus box ile çok kısa sürede biter ve 500 tl lik telefon kullanan biri 1 kereye mahsus 20 tl verirse zarar edecegini sanmıyorum imei numaranı sen götür eski bir telefon bul 3310 bile olur imei numarasını attır sonra sürekli kullanırsın telefoncu kafasına göre atmasın imei numarasını ve imei attırdıktan sonra efs klasörü yedegi almayı unutma ilerde işine çok yarar forum dan bir arkadaş demişti dersin :) efs klasörü imei yedekleme olarak acıklayabilirim

wukaat3838

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım şuan gamer rom v3 kullanıyorum yanında dual bott ile super nexus kullanıyorum
devil kernelin dual botu ile iki romda telefonumda yüklü ister ona ister ona geçiyorum

bunu her kullanıcı yapamaz ama imei işine hiçç girmedim ve kendimi geliştirmek adına bu aşamayıda geçmek istiyorum
sorun deil imei yi kendim basacam yardımınızı bekliyorum gerekli yazılım neyse halledebilirim

alaStar

alaStar

Üye
Sen neymişsin beabi :)

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
arkadaşım şuan gamer rom v3 kullanıyorum yanında dual bott ile super nexus kullanıyorum
devil kernelin dual botu ile iki romda telefonumda yüklü ister ona ister ona geçiyorum

bunu her kullanıcı yapamaz ama imei işine hiçç girmedim ve kendimi geliştirmek adına bu aşamayıda geçmek istiyorum
sorun deil imei yi kendim basacam yardımınızı bekliyorum gerekli yazılım neyse halledebilirim

şimdi hocam bu iş yazılımdan ziyade suc teşkil eden bir çihaz ile yapılıyor yani proğram ile yapılanlar da var ama rom filan yüklerken imeil uçuyor yada belirli nedenlerden dolayı tespit ediliyor, en sorunsuz problemsiz olanı cihaz ile atılan yani yazılımsal olanlar geçici bir yere kadar ben de pek anlamam ama bunlar gerçekler ayrıca attığın imel nosu 3310 filan bunları sakın deneme tespit ediliyor renkli ekran interneti olan ve 1 yıl içerisinde lisanslı ve yasal olarak kullanılan bir cihazın imel nosunu atmalısın ve o telin imeil ini asla orijinal telefonda kullanmamalısın yani demek istediğim devlet bu işi daha ciddi takip etmeye başladı 1 yada 2 yıl hiç kullanılmamış telefon bu saatten sonra çalıştığı fark ediliyor ve kesin klon imeildir diye bu mesaj atılıyor fatura varsa açar misali

wukaat3838

Üye
    Konu Sahibi
konularda pasif olsamda yeni üye statüsünde olsamda bilgilerimi xdadan alır kendimi adım adım geliştiririm geliştiriyorumda
elimde hurda vaziyette 6 ay önce bozulmuş bir galaxy mini var ve arada sırada kullandığım 1100ım var imei için.
rom atııktan sonra silinmesi mesele değil efs klasörünün yedeğini alır tekrar atarım
yada yeni yüklediğim roma aynışekilde aynı imeimi tekrardan atarım

yani bu konuyu başarmalıyım sizden sadece bu işin box ile değil pc yoluyla halledilebilen yolunun detaylarını istiyorum

Üst Alt