Haber Galaxy Note 3 için sonunda Lollipop güncellemesi geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Note 3 için sonunda Lollipop güncellemesi geldi
Geç olsun güç olmasın mi dersiniz yoksa beddua mi edersiniz bilemem artik :ehe

Samsung, ülkemizde ki Galaxy Note 3 akıllı telefon için Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınladı.

Yazılım ve donanım devi Google, geliştirdiği Android işletim sistemi ile büyük başarı yakaladı. Dünyada en çok kullanılan işletim sistemi olmayı başaran Android, açık kaynak kodlu yapısı ile üretici firmalar tarafından tercih edildi.

Firma en son sürümü olan Android 5.0 Lollipop’u Kasım ayında sundu. Üretici firmalar en kısa zamanda güncellemeyi, daha önce pazara sunduğu cihazlarına ulaştırabilmek için kolları sıvadılar. Bu firmalardan biride teknolojinin dev ismi Samsung oldu. Galaxy modellerinde Android iişletim sistemini tercih eden Samsung firması, phablet serisinin üyesi Galaxy Note 3 akıllı telefonu için global pazarda Ocak ayında Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınladı. İlk olarak Galaxy S5 akıllı telefonuna güncellemeyi veren Samsung, şimdide phablet modeli Galaxy Note 3 için güncellemeyi vermeye başladı. Beklenen güncelleme sonunda ülkemizde satışa sunulan Galaxy Note 3 akıllı telefon modeli içinde sunuldu.

Android 5.0 Lollipop güncellemesi N900 kod numara ile uluslararası pazara sunulan Galaxy Note 3 akıllı telefonuna Ocak ayında verilmeye başlanmıştı. Bazı yazılımsal değişiklikleri sebebi ile ülkemizde N9000Q seri kodu ile satışa sunulan Galaxy Note 3, 6 ay kadar geç geldi. Gelen güncelleme ile birlikte Galaxy Note 3 yeni nesil arayüze kavuşurken, pil ve ısınma sorunlarında da iyileştirmelere çözüm buluyor.

Galaxy Note 3 için sonunda Lollipop güncellemesi geldi - MaxiCep

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hayırlı Olsun Darısı Galaxy S4'e

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
0MG90

0MG90

Üye
Anca gelmiş

• Beğen
Tepkiler: n000k
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Lollipop çıkalı 9 ay oldu daha yeni geldi ülkemize :hmmm

Emre

Üye
Kullanıcılarına hayırlı olsun :tebessüm:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
7 ay önce ilk Lollipop güncellemesini alan cihazlardandır Note 3. Samsung Türkiye'nin güncellemeyi yeni vermesi güncelleme geldi demek değildir.

• Beğen
Tepkiler: xmustx
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
7 ay önce ilk Lollipop güncellemesini alan cihazlardandır Note 3. Samsung Türkiye'nin güncellemeyi yeni vermesi güncelleme geldi demek değildir.
Yazılıma ihtiyacı olmayan nadir cihazlar arasında note 2 ve 3, gelsede gelmese de cihaz zaten cok iyi
lollipop ile cihazı bozacaklar belki ben güncellemem :D sarj'ım cok iyi gidiyor bozulmasın ;)

• Beğen
Tepkiler: saldiray54 ve B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yazılıma ihtiyacı olmayan nadir cihazlar arasında note 2 ve 3, gelsede gelmese de cihaz zaten cok iyi
lollipop ile cihazı bozacaklar belki ben güncellemem :D sarj'ım cok iyi gidiyor bozulmasın ;)
Bozulmadı. Samsung Note'a güncellemeleri sağlam veriyor. Bazıları gibi ısınma vs yok gönül rahatlığı ile kurabilirsin. ;)
Bana fan gözüyle bakıp inanmayanlar DH'a baksın ;)

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve ilyas_0177
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bozulmadı. Samsung Note'a güncellemeleri sağlam veriyor. Bazıları gibi ısınma vs yok gönül rahatlığı ile kurabilirsin. ;)
Bana fan gözüyle bakıp inanmayanlar DH'a baksın ;)
Bir iki hafta kullan haber verirsin ona göre kurarım ;)
kim inanmazsa boşver ben sana inanıyorum ;) kim niye neden yalandan cihazı övsünki cihazın kabiliyeti zaten belli seviyede
ben halen Note2 kullanıyorum bence cok cok iyi cihaz :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
2. Gündeyim Türkiye yazılımın, daha önce panama 5.0 kullandım 1 ay oda kusursuzdu.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Geçen ay gelmedi demiştim biri atma demişti. Yeni geldi aha işte

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tr romunu kuranlar varsa yorumlarını bekliyorum :eller:

saldiray54

Üye
Pilin şarjı güncellemeden önce daha iyi gidiyordu %30 civari düstü. . Ram kullanımı da bayağı arttı. Bu gidişle fabrika ayarlarına alacagim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sabahları üst taraf yani işlemci ve anakartın olduğu bölge elle hissedilir ısınıyor bunun sebebinin gün içerisinde ki sıcaklık olduğunu düşünüyorum. Zira akşamları böyle bir durum söz konusu değil. Ram kullanımı konusunda Lolipop'un daha fazla ram kullandığını söylüyordu forumdaki üyeler bunun android sürümü ile ilgisi var bence. Neticede kasma veya yavaşlama kitkatta olduğu gibi güç tasarufunda dahil söz konusu değil. Pil kullanımı aynı değişkenlik yok. Yeni uygulamalar ve yeni touchwiz'i ben çok beğendim. Özellikle rehber sorunu diye birşey bu sürümde yok.

Yeni arama tuşları

Yeni SMS duvar kağıtları

Yeni SMS baloncukları

Yeni görev notu

Yeni S-NOTE

Yeni karalama defteri

Knox uygulamasıda ufak tefek görsel değişim var.

Yeni Browser (çok daha hızlı ve kullanışlı)

Yeni müzik çalar

Hassas içerik derseniz gizliyor.

Artık klasörleri 5 farklı renge çevirebiliyoruz

Yeni Ses kaydedici

Yeni sesli asistan S-VOİCE

Yeni ayarlar uygulaması arayüzü

Yeni bildirim paneli

Yeni geçiş efektleri

Yeni duvar kağıdı seçme menüsü

Beğenmediğim
Ayarlar uygulaması ve galeri.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Serhan

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Hayırlı olsun darısı S4 e :D

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Telefonum n9005 güncellemeden önce {4.4}iken antutu 34.000 puan alırken 5 e geçtim 28.000 aldı ve telefon çok ağır gibi . Wipe yapsam oyun ilerlemelerini yedeklemek için rootsuz uygulama var mıdır ,Teşekkürler şimdiden

Üst Alt