Galaxy note 2 mi yoksa s3 mü alıyım. Iki telefon hakkında bilgilendirir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy note 2 mi yoksa s3 mü alıyım. Iki telefon hakkında bilgilendirir misiniz?
Galaxy note 2 mi yoksa s3 mü alıyım. Iki telefon hakkında bilgilendirir misiniz? Birde alırsam yabancı ülkeden almayı düşünüyorum. En ucuz hangi ülkelerdedir ve yabancı ülkeden telefon alma aşamaları ve türkiyeye geldikten sonraki aşamaları tecrübeli arkadaşlar anlatırsa çok memnun olurum.

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
Galaxy Note II

- - - Eklendi - - -

Amerikadan getirt 5 dk lık iş:)

amerikada bir şehir var orda telefonlar yarı fiyatına , ama yurt dışına göndermiyorlar mesela new yorka gönderiyorsun telefonu ordanda türkiyeye :)

mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note II

- - - Eklendi - - -

Amerikadan getirt 5 dk lık iş:)

amerikada bir şehir var orda telefonlar yarı fiyatına , ama yurt dışına göndermiyorlar mesela new yorka gönderiyorsun telefonu ordanda türkiyeye :)

Bu işleri hiç bilmiyorum. Biraz daha ayrıntılı anlatabilir misin?

avcitalip

avcitalip

Üye
uluslar arası kargo'da telefon göndermek yasak yolcu beraberinde gelirse gelir :oke: ve konu yeri yanlış bunuda belirtiyim !

Kerim.

Kerim.

Üye
Donanım olarak note2 daha iyi.eğer büyüklüğü senin için sorun olmayacaksa note2.

abandonware

abandonware

Üye
one x :oke:

Türe

Türe

Üye
note 2

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Note 2 daha iyi nedeni ise yazılımları tabii ki ekranı daha büyük 5.5 inç..Note'un kendine has bazı yazılımları dışında s3 den pek farkı yok zaten büyümüş şekli..Note biraz daha işe yönelik de çalışabiliyor.

mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler. Zaten note2yi bana cazip hale getiren büyüklüğü. Üstüne özelllikleride üstün olunca tercihim note2 olacaktır

abandonware

abandonware

Üye
yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler. Zaten note2yi bana cazip hale getiren büyüklüğü. Üstüne özelllikleride üstün olunca tercihim note2 olacaktır

sen bilirsin :oke:

Ellemon

Ellemon

Üye
S3 diyorum ve gidiyorum

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Note 2 :good:

15097

15097

Üye
Note II

avcitalip

avcitalip

Üye
boyut önemli değilse note önemliyse s3 değil 4s falan :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt