Galaxy Gt S 7562 Dahili Hafıza Sorunu

Konu, 'Samsung' kısmında mekan58 tarafından paylaşıldı. Okunma: 812 | Cevaplanma: 0

1. Galaxy Gt S 7562 Dahili Hafıza Sorunu

Arkadaşlar çin malı galaxy gt s 7562 aldım geçen gün. Dahili hafızası neredeyse hiç yok. 196 kb. Tarayıcıdam internete giremiyorum. Bi kaç siteye giriyor. Sitenin boyutu yüksek olunca girmiyor Bellek yetersiz diyor. Feys'e bile girmiyor.
    Telefon kayıtlı açtırdım. Telefon hafızasını kullanamıyorum, hafıza kartı taktığımda da internet'e girmiyor. Sıkıntı telefonun dahili hafızasında.
    Bi programla Hafıza kartı aracılığı ile yükseltme imkanı varmış. Hafıza kartındaki hafızanın bir bölümünü telefona aktarma ile ram yükseliyormuş. Denedim tam bilmiyorum ama yapamadım. Bu yöntemi iyi bilen yada başka bir yöntem bilen yardımcı olabilir mi.?

Yazan: mekan58

Galaxy Gt S 7562 Dahili Hafıza Sorunu konusuna benzer içerikler

1. Galaxy S9003 Dahili Hafıza sorunu ( 9 Ocak 2012 | Android Genel )

Arkadaşlar galaxy S 9003 ün telefon kendine kendine sürekli resetliyor servis dahili hafızası yanmış olabilir diyo yardımcı olabilecek biri varmı bana şimdiden tşkler
  2. Gt-s 8500 dahili hafıza problemi (yardım) ( 20 Şubat 2012 | bada OS Genel & Destek )

arkadaşlar daha bugün cihazı kiese bağladığımda fark ettim, tel hafızasını hiç kullanmama rağmen dolu görünüyor bu arada yazılımım kieste en son yayınlanan 1.2 güncellemesi yani hiç elle yükleme yapmadım, sadece sekiz dokuz tane not...
  3. Samsung Galaxy S Duos 7562 ( 25 Eylül 2013 | Samsung )

arkadaslar samsung s duos cıhazım var daha yenı aldım fakat bır sorunum var yada sorun degıl ben sorun olrak algılıyorum bılmıyorum ve bunu ogrenmek ıstyrum...samsung cıhazı alrken teknosanın sıtesınde cıhaz bılgılerı ve ozellıklerı ııcn ram...
  4. Galaxy Mega Dahili Hafıza Sorunu ( 28 Eylül 2013 | Samsung )

Arkadaslar bundan 1 ay önce Galaxy mega aldim (6.3) Modeli GT-I9200 ama 8Gb dahili hafizasi olmasi gerekirken Telefon hafizasi 4.78 gözüküyor Ayarmi lazım tamirmi yada herhangi bisey.Bilen biri varsa lütfen hemen cevap versin...
  5. Galaxy W Dahili Hafıza Görmeme Sorunu ( 7 Ekim 2013 | Samsung Android Donanım )

https://imageshack.com/i/n6snyfj ARKADAŞLAR TEL HAFIZASINI NTSF DİYE BİÇİMLENDİRDİM ARTIK ULAŞAMIYORUM YARDIM EDİN LÜTFEN TELEFONDA REM ICS YÜKLÜ.kimse yokmu ya koca sitede????
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 23:57:42